wózek Cybex

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
flora-76
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 12:40

wózek Cybex

Post autor: flora-76 »

Jakie macie zdanie na temat wózka spacerowego Cybex Priam Ferrari? Zauważyłam, że trudno go dostać, ale znalazłam na szczęście w jednym ze sklepów internetowych. Ma bardzo dobre opinie i to mnie chyba najbardziej przekonuje, bo cena jest dla mnie mniej istotna. Też kupujecie swoim maluchom nowe wózki spacerowe na wiosnę? Macie już wybrane jakieś modele?
Awatar użytkownika
Maria-83
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2021, 4:44

Re: wózek Cybex

Post autor: Maria-83 »

Też przeglądałam wózki spacerowe w sklepie umalucha.pl. Ponoć tylko oni mają ten model wózka Cybex i to mnie bardzo przekonuje. Skoro ma takie dobre opinie i nie jest go łatwo kupić, to chyba zdecyduję się zamówić. Jeśli wystarczy mi na kilka sezonów to będę bardzo szczęśliwa, że nie muszę kupować kolejnego wózka za rok. Ktoś jeszcze miałby coś do dodania?
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: wózek Cybex

Post autor: biasza »

A ja jeśli chodzi o wózki 2w1 czy 3w1 to na 100% polecam markę Riko a jak dokładny model to Riko Side. Zobaczcie sobie gdzie w najlepszej cenie można taki wózek zamówić, warto też podjechać do sklepu żeby sprawdzić na żywo jak się go łatwo prowadzi. Wózek bardzo miękki, z najlepszą amortyzacją spośród wózków dostępnych na rynku. Ma wysokiej jakości tapicerkę, koła zwrotne. Łatwo się go montuje i składa. U mnie bez problemu wnoszę go na 1 piętro. Spacerówka składa się razem ze stelażem.
Angela21

Re: wózek Cybex

Post autor: Angela21 »

Równie dobra jakością cieszą się wózki marki Cavoe. Mnie najbardziej spodobał się wózek Cavoe Moi+ ze względu na swoje kompaktowe rozmiary i niską wagę. Zaskoczeniem jest tutaj to, że mają amortyzowane koła.
ODPOWIEDZ