pracownia-filozoficzna.pl opinie

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Joan_J
Posty: 17
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:06

pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Joan_J »

Hej :-) Czy spotkałyście się może z ofertą warsztatów filozoficznych dla dzieci? Znalazłam ciekawą opcję na zajęcia dla dzieci i szukam opinii o filozofowaniu w wieku dziecięcym ;-) Zainspirowała mnie strona pracownia-filozoficzna.pl . To może być ciekawa opcja ;-) Czy byliście ze swoimi dziećmi na tych lub podobnych zajęciach z filozofii dla dzieci?
Awatar użytkownika
Allien2
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:30

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Allien2 »

Popytajcie znajomych w tej materii. Sądzę, że na pewno będą w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Minni
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:02

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Minni »

Moje dziecko chodzi na zajęcia do pracownia-filozoficzna.pl. Zapisałam małą na zajęcia, bo pracownia miała dobre opinie. I okazało się to strzałem w 10, bo dziecko uwielbia Pracownię Filozoficzną Eureka. Odpowiednie podejście, na miejscu nauka poprzez zabawę. Warto.
Awatar użytkownika
kulka24
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:21

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: kulka24 »

Osobiście uważam, że to świetny i bardzo rozwojowy pomysł. pracownia-filozoficzna.pl ma dobre opinie więc zapisałam dziecko na te zajęcia. Nawet jeśli nie do końca wierzyłam że małej się to spodoba, to już po pierwszych godzinach okazało się, że ona to po prostu uwielbia :) Polecam, warto rozwijać horyzonty.
Awatar użytkownika
mala42
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 10:57

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: mala42 »

Nie sądziłam, ale okazało się, że to jednak świetny pomysł. Mój chłopiec też uczęszcza na zajęcia pracownia-filozoficzna.pl. Śledziłam wcześniej wpisy i opinie innych użytkowników i postanowiłam zaryzykować. Synek uwielbia te zajęcia, nie trzeba go namawiać na udział.
Awatar użytkownika
hania32
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:38

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: hania32 »

Zajęcia w pracownia-filozoficzna.pl to coś czego długo szukałam jako alternatywy dla bezproduktywnych i pustych często zajęć dla dzieci. Poczytałam opinie innych rodziców i zdecydowałam się posłać małą Kasię na takie właśnie zajęcia. Wróciła z nich z błyskiem w oku i chce iść na następne. Jej chęci są dla mnie najlepszą rekomendacją.
Awatar użytkownika
ela235
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:14

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: ela235 »

Moje dzieci uwielbiają te warsztaty w pracownia-filozoficzna.pl. Cieszą się na kolejne, więc dla mnie to wystarczający powód by je tam posyłać. Zresztą widać po pozostałych opiniach, że nie tylko moim dzieciom pomysł przypadł do gustu.
Awatar użytkownika
edyta45
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 7:52

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: edyta45 »

pracownia-filozoficzna.pl i te warsztaty mają świetne opinie. Nie wierzyłam tak do końca do czasu kiedy moje własne Słoneczko nie zaczęło w nich uczestniczyć. Jest zadowolone i chętnie bierze udział w kolejnych spotkaniach.
Awatar użytkownika
amina32
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:21

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: amina32 »

Warsztaty dla dzieci prowadzone w pracownia-filozoficzna.pl to swoista rewolucja. Chyba pierwszy raz spotkałam się z opinią, że tak poważna materia może być kierowana do kilkulatków. A okazuje się, że może, a nawet powinna. Moje skarby uwielbiają te zajęcia.
Awatar użytkownika
sylwia45
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:45

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: sylwia45 »

Moje pociechy uczęszczają na te zajęcia od około miesiąca. Są zadowolone, ja tym bardziej bo akurat mam blisko do pracownia-filozoficzna.pl. Pomysł podobał mi się od samego początku, poszukałam opinii w internecie, większość na plus, wiec zaryzykowałam. Nie żałuję.
Awatar użytkownika
halina453
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:00

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: halina453 »

Zapisałam swoje dzieci ostatnio na te zajęcia. Są prowadzone w przystępny i zrozumiały dla malców sposób. Podobają się im warsztaty organizowane przez pracownia-filozoficzna.pl a to przecież najważniejsze. Polecam i również zostawiam pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
marta37
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 9:21

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: marta37 »

Moim zdaniem zajęcia w pracownia-filozoficzna.pl to świetny pomysł. Odpowiednio prowadzone zajęcia zainteresują dzieci ciekawym spojrzeniem na rzeczywistość. Co najważniejsze, dzieci świetnie się bawią na tych warsztatach, więc nie dziwią mnie te wszystkie pozytywne opinie.
Awatar użytkownika
milena65
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 7:36

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: milena65 »

Jestem, przyznam, zaskoczona tym, jak moje dzieci uwielbiają zajęcia w pracownia-filozoficzna.pl. W takiej sytuacji nie mogę mieć innej opinii niż one, a one są zachwycone :)
Awatar użytkownika
kama54
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:33

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: kama54 »

Zazwyczaj zanim gdzieś poślę swoje dzieci to szukam opinii o tym miejscu. W przypadku pracownia-filozoficzna.pl te opinie były pozytywne, więc moje dzieci już też uczestniczą w tych warsztatach. Jest ok, nawet bardziej niż ok.
Awatar użytkownika
Natalia44
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 20:12

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Natalia44 »

Szukałam ciekawych zajęć dodatkowych dla moich dzieci i zależało mi na tym, żeby nie były nudne. Czytając opinie w internecie trafiłam na pracownia-filozoficzna.pl i cieszę się, że skorzystałam z ich oferty. Moje dzieci chętnie biorą udział w zajęciach i w ciekawy sposób poszerzają swoją wiedzę.
Awatar użytkownika
Marika534
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 19:12

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Marika534 »

Chciałam pomóc siostrze w znalezieniu ciekawych zajęć dodatkowych dla jej córki. Czytając opinie natrafiłam na pracownia-filozoficzna.pl i siostra zdecydowała się na te zajęcia. Bardzo sobie je chwali. Jej córka bardzo chętnie bierze w nich udział.
Awatar użytkownika
Wioletta700
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 19:16

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Wioletta700 »

Jakiś czas temu szukałam razem z bratem ciekawych zajęć dla jego córki. Zdecydowaliśmy się na zajęcia pracownia-filozoficzzna.pl, bo mieli same pozytywne opinie. Od tamtej pory jego córka w końcu się nie nudzi i chętnie uczęszcza na zajęcia. Polecam wszystkim rodzicom i ich dzieciom.
Awatar użytkownika
Beata991
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 20:47

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Beata991 »

Kilka miesięcy temu chciałam zainteresować moje dzieci jakimś ciekawym tematem. Szukałam w internecie inspiracji i w końcu trafiłam na pracownia-filozoficzna.pl. Firma miała pozytywne opinie, więc postanowiłam spróbować. Moje dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia i poszerzają swoją wiedzę. Zajęcia są ciekawe i interesujące, polecam.
Awatar użytkownika
Celina098
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 19:13

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Celina098 »

Szukałam ciekawych, ale nieoczywistych zajęć dla mojego dziecka. Pomyślałam o zajęciach z filozofii i postanowiłam poszukać opinii na ten temat. Wiedziałam, że podejście specjalistów musi być profesjonalne, bo nie jest to prosta dziedzina. Tak trafiłam na pracownia-filozoficzna.pl. Polecam wszystkim dzieciom i ich rodzicom, bo zajęcia są bardzo ciekawe i dostosowane do wieku odbiorców.
Awatar użytkownika
piniata
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:17

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: piniata »

Szukałam ciekawych i pomysłowych zajęć filozoficznych dla moich dzieci. Koleżanka poleciła mi pracownia-filozoficzna.pl i cieszę się, że skorzystałam z ich usług. Moje dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia. Pozytywne opinie na ich temat są naprawdę zasłużone.
Awatar użytkownika
danka333
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 19:50

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: danka333 »

Na warsztaty filozoficzne od pracownia-filozoficzna.pl trafiłam, gdy szukałam zajęć mojej siostrzenicy, która interesuje się filozofią. Mam pozytywną opinię, bo ich zajęcia są dostosowane do wieku ucznia, a treści są bardzo ciekawe i bogate. Polecam te oryginalne warsztaty.
Awatar użytkownika
dorota093
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:08

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: dorota093 »

Oferta pracownia-filozoficzna.pl trafia do każdego dziecka, taka jest przynajmniej moja opinia. Moje dzieci chętnie chodzą na te zajęcia dodatkowe i poszerzają wiedzę z tej niecodziennej dziedziny. Polecam te warsztaty.
Awatar użytkownika
asia421
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:51

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: asia421 »

Filozofia dla dzieci, to bardzo skomplikowany temat i żeby je tą kwestią zainteresować, należy znaleźć odpowiednie warsztaty. Opinie mają tutaj znaczenie, a wiem, że pracownia-filozoficzna.pl ma bardzo dobre podejście do dzieci i ich edukacji. Ich zajęcia nie są nudne, a to chyba kluczowa sprawa w tej materii.
Awatar użytkownika
benia234
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:10

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: benia234 »

Ja i mój mąż jesteśmy z wykształcenia filozofami, szukaliśmy więc naszym dzieciom ciekawych i kompleksowych warsztatów w tym temacie. Znaleźliśmy dobre opinie na temat pracownia-filozoficzna.pl, więc zapisaliśmy na zajęcia nasze pociechy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo dzieci chętnie chłoną wiedzę w tej dziedzinie i uwielbiają te zajęcia. Polecam wszystkim rodzicom i dzieciom.
Awatar użytkownika
olgaa616
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:05

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: olgaa616 »

Zajęcia filozoficzne to nietypowy temat dla dzieci. Żeby je zainteresować takim tematem, trzeba trafić na prawdziwych nauczycieli z pasją. W mojej opinii warsztaty pracownia-filozoficzna.pl mają bardzo dobre podejście do dzieci i mogą je zachęcić do zgłębiania tej kwestii.
Awatar użytkownika
oktawia999
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:22

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: oktawia999 »

W mojej opinii, żeby zainteresować dziecko tematem filozofii, trzeba nie lada wysiłku. Uważam, że pracownia-filozoficzna.pl wie, jak radzić sobie z tym tematem i przekazać ważne kwestie filozoficzne. Mogę tylko polecić te warsztaty.

candida u dzieci objawy forum
Awatar użytkownika
julia530
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 18:14

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: julia530 »

Warsztaty pracownia-filozoficzna.pl inspirują moje dziecko już od kliku tygodniu. W mojej opinii jest to bardzo fajna alternatywa dla uczniów,, którzy lubią poszukiwać sensu tego świata. Bardzo sobie chwalę te zajęcia.
Awatar użytkownika
ola321
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:22

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: ola321 »

Popularna jest opinia, że filozofia to trudny do zrozumienia temat, szczególnie dla dzieci. Ja jednak uważam, że aby zainteresować je tematem, trzeba znaleźć ciekawe zajęcia. Takie oferuje pracownia-filozoficzna.pl, oni potrafią zaciekawić każde dziecko.
Awatar użytkownika
klara108
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:25

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: klara108 »

W mojej opinii temat filozofii jest traktowany w szkole po macoszemu. Dlatego, żeby zainteresować dziecko, trzeba znaleźć dobre zajęcia dodatkowe. Ja polecam szczerze pracownia-filozoficzna.pl, bo ich warsztaty są bardzo ciekawe i zainteresują każde dziecko.
Awatar użytkownika
iga772
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:17

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: iga772 »

Zajęcia filozoficzne to ciekawa alternatywa dla dzieci. W mojej opinii pracownia-filozoficzna.pl potrafi zainteresować dzieci tym tematem. Choć jest on trudny, to oni wiedzą, w jaki sposób podejść do maluchów, żeby były zainteresowane filozofią.
Awatar użytkownika
basia823
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:30

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: basia823 »

O opinię na temat zajęć pracownia-filozoficzna.pl wystarczy zapytać moich synów. Bardzo chętnie chodzą na te warsztaty, bo nauczyciele wiedzą, w jaki sposób podejść do tematu, aby był ciekawy i zrozumiały. Polecam ich zajęcia wszystkim maluchom.
Awatar użytkownika
malwina709
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:22

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: malwina709 »

Warsztaty filozoficzne, to w mojej opinii, bardzo dobry pomysł na dodatkowe zajęcia. Można zainteresować pociechy takim tematem, który raczej nie jest popularny wśród maluchów, a tematyka jest bardzo ważna. Polecam zajęcia od pracownia-filozoficzna.pl, bo mają świetne podejście do dzieci.
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: pracownia-filozoficzna.pl opinie

Post autor: Sally McKenna »

Chce Wam się tak w kółko to samo pisać? Według mnie dzieci są za małe na tego rodzaju zajęcia... Co do dzieci, to zapewnienie im odpowiedniej opieki jest bardzo ważne. Warto zajrzeć na bloga https://psychologdzieciecykrk.wordpress.com/. Jest bardzo pomocny.
ODPOWIEDZ