Poradnia Salomon - psycholog opinie

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: sofia32 »

Mam dziś nietypowe do was pytanie. Szukam poradni psychologicznej. Martwię się o swoją córkę, bo przestała jeść, odchudza się i widać, że osłabła. Boję się, że ma anoreksję. Co możecie powiedzieć o Poradni psychologicznej Salomon - o tej https://poradniasalomon.com.pl/? Czytałam wiele pozytywnych opinii, ale chcę jeszcze poznać wasze zdanie o nich.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: milena »

Myślę, że Poradnia Salomon to najlepszy wybór dla nastolatków. Mają doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi i wiem, że wielu osobom już pomogli. Wiadomo, że w takim wypadku trzeba działać szybko, dlatego myślę, że dobrze zrobisz, jeśli im zaufasz.
Awatar użytkownika
Kajka83
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:00

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Kajka83 »

Ja akurat do poradni o tej https://poradniasalomon.com.pl/ chodziłam na terapię małżeńską, ale wiem, że oferują różne usługi. Zgadzam się, że w przypadku problemów psychicznych trzeba działać zdecydowanie. Mi i mojemu mężowi pomogli, więc mam nadzieję, że i tobie pomogą. Bardzo sympatyczna atmosfera i rzetelne poradnictwo.
Awatar użytkownika
Olanka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:57

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Olanka »

Nie byłam nigdy na wizycie w Poradni Salomon, ale czytałam wiele dobrych opinii. Pacjenci chwalą ich za profesjonalne podejście, empatię i doświadczenie. Oferują różne formy pomocy, więc wydaje mi się, że można ich sprawdzić. Sama nawet rozważam wizytę. Nawarstwiło mi się trochę problemów w domu i w pracy. Chętnie porozmawiam o tym ze specjalistą.
Awatar użytkownika
Lejla
Posty: 23
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:49

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Lejla »

Jakiś czas temu miałam problemy rodzinne i nie dawałam sobie rady. Wtedy przyjaciółka mi poleciła poradnię psychologiczną z tej właśnie stronki https://poradniasalomon.com.pl/. Cieszę się, że jej posłuchałam, bo mi pomogli. Warto szybko działać i nie ma co się wstydzić, że potrzebujemy pomocy psychologa. To zupełnie naturalna rzecz.
Awatar użytkownika
Melike
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:02

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Melike »

W Łodzi jest wiele poradni psychologicznych, ale w mojej ocenie Poradnia Salomon to jedna z najlepszych. Wiem, bo sama korzystałam z ich pomocy, gdy tego potrzebowałam. Mają świetnych i empatycznych specjalistów. Na pewno pomogą każdemu. Do tego bardzo dyskretni, a spotkania odbywają się w komfortowych warunkach.
Awatar użytkownika
Wiśnia
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2020, 12:50

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Wiśnia »

Ja z kolei korzystałam z pomocy https://poradniasalomon.com.pl/, gdy miałam konflikt z rodziną. Skorzystaliśmy z mediacji i w końcu byliśmy w stanie się dogadać i dostaliśmy fajne rozwiązanie problemów. Ich psychologowie są doświadczeni. Nam pomogli. Innym też polecam.
Awatar użytkownika
Romina
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:11

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Romina »

Sąsiadka poleciła mi poradnię psychologiczną Salomon, gdy szukałam terapeuty od uzależnień dla mojego brata. W końcu zgodził się na specjalistyczną pommc, a cierpiał na alkoholizm. Jemu pomogli i od tamtej pory już nie sięga po alkohol, więc warto skorzystać z ich pomocy.
Awatar użytkownika
Tulia
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2019, 2:43

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Tulia »

Jeżeli ktoś potrzebuje terapii małżeńskiej lub ma problemy w związku, to polecam terapię od https://poradniasalomon.com.pl/. Nam pomogli, i w końcu potrafimy znów ze sobą rozmawiać spokojnie, a tylko się kłócić. Im szybciej rozpoczniecie terapię, tym lepiej. Bardzo miła ekipa, która potrafi odpowiednio podejść nawet do ciężkich tematów.
Awatar użytkownika
Klara
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2020, 6:05

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Klara »

Poradnia Salomon to nie tylko pomoc psychologiczna dla osób z problemami. Ja u nich byłam, gdy potrzebowałam doradcy zawodowego. Nie miałam na siebie pomysłu, więc wybrałam się do nich. Wykonali ciekawą analizę. Może ktoś też się skusi. Ja serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Wioletta
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2020, 11:11

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Wioletta »

To podobnie jak ja. Też potrzebna mi była pomoc przy wyborze ścieżki zawodowej. W tej poradni znalazłam taką pomoc. Mają na miejscu świetną, kompetentną kadrę, która faktycznie potrafi wesprzeć i pomóc. Na ich stronie https://poradniasalomon.com.pl/ można dowiedzieć się więcej o tym z jakich usług można tam skorzystać. Warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Floria
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2020, 11:22

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Floria »

Ja długo walczyłam z traumatycznym dzieciństwem. Myślałam, że piętno dziecka alkoholika minie, ale tak nie było. Koleżanka uświadomiła mi, że potrzebuję terapii DDA i zaprowadziła mnie do Poradni Salomon. Chyba do końca życia będę jej za to wdzięczna. Tak samo jak terapeutom z poradni - zajęli się mną, pomogli przerobić pewne tematy i uporać się z tym, co ciągnęło się za mną latami.
Awatar użytkownika
aurelia919
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 20:06

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: aurelia919 »

Uważam, że z problemami psychicznymi nie można czekać, tylko trzeba działać. Ja wybrałam http://poradniasalomon.pl/, bo podchodzą do pacjentów z empatią i zrozumieniem. Panie psycholog są miłe i wyrozumiałe. Potrafią pomóc każdemu w potrzebie. Ja mam do nich pełne zaufanie.
Awatar użytkownika
roma49
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 20:09

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: roma49 »

Mój wujek miał problemy alkoholem, postanowiliśmy działać i poszukaliśmy pomocy. W internecie wiele osób chwaliło Poradnię Salomon, więc i my tam zadzwoniliśmy. Uzyskaliśmy fachową pomoc psychologiczną. Jest to równie potrzebne, jak leczenie dla alkoholika. Polecam ich, bo naszej rodzinie pomogli.
Awatar użytkownika
Adrianna
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:10

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Adrianna »

Dla nas ta poradnia http://www.poradniasalomon.pl/ była prawdziwym wybawieniem. Mieliśmy problemy rodzinne i myślałam, że nie da się tego poskładać. Dodatkowo sytuacje między nami odbijała się na dzieciach. W Poradni uzyskaliśmy odpowiednie wsparcie i pomoc. Pomogli nam przerobić wszystkie problemy. Nauczyli na nowo komunikacji. Teraz jesteśmy szczęśliwi, no i wszyscy razem.
Awatar użytkownika
Fernanda
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:12

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Fernanda »

Ja nie zdawałam sobie sprawy z tego, że potrzebuję terapii. Jedna wizyta w Poradni Salomon przekonała mnie do tego, że powinnam skorzystać z profesjonalnej pomocy. Okazało się, że problemy, które mam wynikają z syndromu DDA. Otrzymałam pomoc, radzę sobie dużo lepiej. Polecam, dyskretni i bardzo empatyczni.

bz wbk kalisz
Awatar użytkownika
Tekla34
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:16

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Tekla34 »

U nas z kolei problem pojawił się, gdy nasza nastoletnia córka zaczęła dorastać. Zamykała się w sobie, chudła... Koleżanka dała nam namiary na tę poradnię http://www.poradniasalomon.pl/ . Dzięki odpowiedniemu podejściu terapeuta uświadomił jej, że terapia to coś co jej pomoże. I faktycznie, odzyskała radość życia. Bardzo dziękujemy.
Awatar użytkownika
Zuzka50
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:19

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Zuzka50 »

Nasz syn uczęszcza do Poradni Salomon na terapię grupową dla młodzieży. Początkowo nie chciał tam chodzić, ale szybko zrozumiał jak duża jest to pomoc. Wsparcie terapeuty, grupy pomogły mu wrócić do formy i zrozumieć swoje problemy. No i nauczył się jak sobie z nimi radzić.
Awatar użytkownika
Mirta
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:27

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Mirta »

My w tej poradni http://www.poradniasalomon.pl/ znaleźliśmy mediatora, który pomógł nam podczas rozprawy rozwodowej. Potrzebowaliśmy z byłym kogoś, kto będzie bezstronny i na chłodno podejdzie do tematu. No i to był dobry pomysł. Bez tych mediacji pewne kwestie tak szybko nie zostałyby rozwiązane.

m9 bayonet knife
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:30

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Sabina »

W Poradni Salomon korzystam z psychoterapii indywidualnej. Otrzymałam tam ogromne wsparcie, za co dziękuję. Pracuje tam zespół ludzi z pasją i doświadczeniem.I ogromną wiedzą. Są bardzo empatyczni, z odpowiednim podejściem do każdego pacjenta. Polecam każdemu, kto boryka się z problemami.
Awatar użytkownika
kaczka
Posty: 67
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:15

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: kaczka »

Ja uzyskałam pomoc psychologiczną u pani doktor Marty Melki-Roszczyk: https://melka-roszczyk.pl/ . Prowadzi ona swój gabinet w Poznaniu. Szczerze polecam usługi pani doktor każdemu, kto poszukuje dobrego i sprawdzonego psychologa.
Awatar użytkownika
Angelika1973
Posty: 9
Rejestracja: 24 mar 2020, 5:16

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Angelika1973 »

Potwierdzam, że w poradni salomon pracują wyjątkowi terapeuci.
Awatar użytkownika
stamira1984
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 22:57

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: stamira1984 »

Pomocni, otwarci na różne trudności, doświadczeni, poddają swoją pracę superwizji. Jeśli potrzebujecie pomocy, to jak najbardziej polecam Poradnię Salomon.
Awatar użytkownika
Albertyna
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:51

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Albertyna »

Wierzę, że z każdą trudnością możemy sobie poradzić, jednak niektóre problemy nas po prostu przerastają, wtedy warto sięgnąc po przyjazną dłoń drugiej osoby i dać sobie pomóc. Mi pomógł pan Jakub Kalinowski, któremu jestem bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
Iga-86
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2019, 2:46

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Iga-86 »

Dobry terapeuta to skarb, polecam serdecznie panią Agnieszkę Pawlak, która jest wyjątkowo spokojną, opanowaną osobą i widać, że interesuje się Pacjentem.

dublon torebki
Awatar użytkownika
Nitara_82
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2020, 17:33

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Nitara_82 »

Specjalistów w Poradni Salomon wyróżnia przede wszystkim chęć niesienia pomocy innym. Ośrodek przyjemny, czysty, w centrum miasta.
Awatar użytkownika
Joanna-66
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2020, 5:26

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Joanna-66 »

W poradni Salomon panuje przyjazna atmosfera, bardzo lubię przebywać w ich poradni, pomagają mi w bardzo trudnym momencie.
Awatar użytkownika
Nikodema80
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2020, 22:07

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Nikodema80 »

Terapeuci z Poradni Salomon są niezwykle przyjaźnie nastawieni do ludzi. Widać, że to, co robią, jest ich pasją, widzą sens w pomaganiu innym.
Awatar użytkownika
Idoslawa1991
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 13:24

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Idoslawa1991 »

Poradnia czysta, schludna, szczególnie polecam panią Monikę Kałużną, która jest wyjątkową osobą.

scania cennik
Awatar użytkownika
Sara1987
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2019, 17:56

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Sara1987 »

wspaniali ludzie, wyjątkowe miejsce. Serdecznie polecam Poradnię Salomon z Łodzi.
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Sally McKenna »

Przez pewien czas chodziliśmy z mężem do psychologa jednak nie był w stanie mam pomóc. Dopiero psychoterapia par Kraków okazała się skuteczna w naszym przypadku, trochę to trwało jednak teraz jesteśmy znowu razem szczęśliwi. Z perspektywy czasu myślę, że to był dobry wybór, mimo wielu wątpliwości. ;)
Awatar użytkownika
Bożan1988
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:05

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Bożan1988 »

Cieszę się, że rośnie świadomość społeczna i chodzenie na terapię przestaje być tematem tabu. Chodziłam na terapię do Poradni Salomon przez rok i wreszcie wychodzę z depresji. Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Karyna70
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2020, 6:19

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Karyna70 »

Jestem po terapii DDA w https://poradniasalomon.com.pl/ i moje życie bardzo się zmieniło. Na lepsze. Ciężko się odważyć i zacząć, ale naprawdę warto, szczególnie w tej poradni.
Awatar użytkownika
Ada89
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2020, 2:38

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Ada89 »

Bardzo przyjemna atmosfera, pomocni, doświadczeni specjaliści i świetna lokalizacja w Łodzi.
Awatar użytkownika
Elora_96
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2020, 3:00

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Elora_96 »

Przez lata dużo trenowałam i dbałam o ciało, a zapomniałam dbać o umysł. Każdemu, kto nie do końca daje sobie radę z uporządkowaniem spraw w głowie, polecam wizytę u terapeuty. Psychologowie z Poradni Salomon to wyrozumiali, cierpliwi ludzie, którzy wiedzą, co robią.
Awatar użytkownika
dzem-86
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2020, 1:01

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: dzem-86 »

Ja jestem po terapii małżeńskiej w Poradni Salomon i do dziś jestem wdzięczna pani doktor za to, że moje pomogła nam uratować nasze małżeństwo i nauczyła nas komunikacji.
Awatar użytkownika
Delia91
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2020, 3:25

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Delia91 »

My byliśmy w poradni z córką, która wpadła w zaburzenia odżywiania, jest nastolatką. Minęło parę miesięcy, a widzimy bardzo dużą poprawę. Z tego typu problemami nie ma żartów, trzeba działać. Terapia w Salomonie była strzałem w 10.
Awatar użytkownika
babeta70
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 8:36

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: babeta70 »

U nas córka chodzi na terapię grupową dla młodzieży, również polecam. Widzę, że coraz lepiej umie radzić sobie z problemami, naprawdę widać zmianę na lepsze. Wspaniały ośrodek.
Awatar użytkownika
Gracja
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:47

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Gracja »

Ja chodzę do poradni Salomon na psychoterapię indywidualną. To mi było bardzo potrzebne. Pani psycholog jest wspaniałą, cierpliwą, ciepłą osobą, która doskonale wie, jak pomagać ludziom.
Awatar użytkownika
Franciszek
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2019, 10:18

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Franciszek »

W https://poradniasalomon.com.pl/ otrzymałem ogromne wsparcie w trudnym okresie mojego życia. W poradni pracują naprawdę empatyczni ludzie, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie.
Awatar użytkownika
Efraim
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2020, 7:33

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Efraim »

Świetna poradnia, najlepsi specjaliści. Polecam.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 100
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: kozi44 »

Ada89 pisze: ↑10 maja 2020, 10:55 Bardzo przyjemna atmosfera, pomocni, doświadczeni specjaliści i świetna lokalizacja w Łodzi.
Ja z kolei polecam ] coach wrocław panią Aleksandrę Mroczko. To świetna psycholożka, autorka różnych gier dla par. Lubi słuchać ludzi i im pomagać, ma głowę pełną pomysłów, jest mega kreatywna. Często organizuje fajne szkolenia, warto sledzic jej stronę zeby nic nie przegapic
Alicja Ś

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Alicja Ś »

Ja korzystam z poradni wetalk Masz tam możliwość wybrania sobie świetnych psychologów z różnych dziedzin z całej Polski. Nie trzeba nigdzie jeździć, kontakt jest codzienny. Moim zdaniem jest to najwygodniejsza i najefektywniejsza forma kontaktu z psychologiem.
Grażyna11

Re: Poradnia Salomon - psycholog opinie

Post autor: Grażyna11 »

Akurat wybór odpowiedniego wsparcia psychologicznego może być dla Was kluczowym tematem. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i sprawdzili właśnie takie miejscówki. Moim zdaniem to świetna opcja, bo tam macie gwarancję najlepsze opieki psychologicznej.
ODPOWIEDZ