Opinie - mulan.pl

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Aleksa87
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:23

Opinie - mulan.pl

Post autor: Aleksa87 »

Kobitki, potrzebuję porady. Muszę kupić córeczce wózek. W sumie dwa: głęboki i spacerówkę. Nie zależy mi jakoś szczególnie na cenie, chcę, żeby po prostu był solidny. No i ładny ;) Znalazłam w internecie sklep mulan.pl, mają duży wybór wózków od znanych producentów. Któraś z was zamawiała coś stamtąd dla dzieciaczka? Możecie polecić? Jakie są wasze doświadczenia? Jeśli możecie polecić jakiś konkretny wózek, to też chętnie ;)
Awatar użytkownika
Albertyna
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:51

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Albertyna »

Ja mam z mulan.pl wózek marki Scandi. Mieli najlepsze ceny, a mi akurat na tym zależało. Wózek sprawuje się świetnie, zamówienie przebiegło bez problemów. Fajne jest to, że masz tam naprawdę duży wybór, więc można przebierać w wózkach, dla każdego coś dobrego ;)
Awatar użytkownika
Angelika1973
Posty: 9
Rejestracja: 24 mar 2020, 5:16

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Angelika1973 »

Moja córa jeździ w wózku właśnie z mulan.pl. Co więcej, mamy stamtąd też fotelik do samochodu, wanienkę i laktator :) Z każdym z zamówień było wszystko OK, sprzęt sprawuje się dobrze, zamawiaj ;)
Awatar użytkownika
arleta-85
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2019, 8:41

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: arleta-85 »

My kupowaliśmy tam jeździk i spacerówkę. Oba zamówienia przyjechały do nas po dwóch dniach, kontakt był bardzo przyjemny, jeździk poszedł na razie w odstawkę, ale ze spacerówki dalej korzystamy ;) Polecam.
Awatar użytkownika
Gabriela1980
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2020, 14:17

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Gabriela1980 »

Ja kupowałam na mulan.pl spacerówkę z Maxi Cosi, nie wiem jaki to konkretnie model, ale tę firmę i sklep bardzo polecam : )
Awatar użytkownika
iwon94
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2019, 1:01

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: iwon94 »

O, ja też mam wózek z maxi cosi i też zamawiamy na Mulan.pl :) Sprawuje się świetnie, był w fajnej cenie, lepszej niż w innych sklepach. No i faktycznie mają duży wybór, więc przejrzyj sobie, na pewno coś wpadnie ci w oko.
Awatar użytkownika
aniela1968
Posty: 7
Rejestracja: 09 paź 2019, 0:34

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: aniela1968 »

Ja kupiłam na Mulan prawie całą wyprawkę dla synka. Zamawiałam wszystko dosłownie w ostatnim momencie, ale na szczęście bardzo szybko wysłali paczkę i nie musiałam długo czekać. Wszystko było porządnie zapakowane. Lubię ten sklep i jeśli będę musiała zamówić coś jeszcze, kiedy synek podrośnie, na pewno tam wrócę ;)
Awatar użytkownika
gustawa69
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2019, 12:02

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: gustawa69 »

Jeśli chodzi o polecenie konkretnego wózka, to nie pomogę, ale jeśli chodzi o mulan.pl, to mogę polecić. Nie mam jeszcze swojego bobaska, ale dla dzieci koleżanek zawsze zamawiam tam zabawki :D Wszystko jest zawsze w porządku, fajny sklep.

świeca iskrowa ngk
Awatar użytkownika
Cecylia1983
Posty: 6
Rejestracja: 31 gru 2019, 23:17

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Cecylia1983 »

Ja kupowałam na Mulan samochód na akumulator na urodziny siostrzeńca i bardzo polecam. I sklep, i samochód :) Wszystko przyszło szybko, a cena nie była wygórowana.


Obrazek
Awatar użytkownika
aida1972
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2020, 18:05

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: aida1972 »

Mam dwójkę małych szkrabów i dla obojga zamawiałam wózki i foteliki do auta właśnie z mulan.pl. Fajnie, że mają w ofercie tak różnorodne produkty dla dzieci, można tam zamówić i wózek, i zabawki, i akcesoria dla niemowlaków. Super, polecam.
Awatar użytkownika
Brunhilda1962
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2019, 13:51

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Brunhilda1962 »

Zamawiałam z Mulan spacerówkę zeszłego lata i wszystko było w najlepszym porządku, mogę ci polecić ;)
Awatar użytkownika
wanessa65
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2019, 18:00

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: wanessa65 »

Ja też bardzo, bardzo polecam mulan.pl. Mam stamtąd wózek i parę innych rzeczy i jak najbardziej sobie chwalę, zamówiłabym ponownie bez wahania. Widziałam też u nich ostatnio piękne wózki w kwiatowe wzory z Musse, sprawdź sobie!
Awatar użytkownika
Zaneta1994
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2020, 1:19

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Zaneta1994 »

Mulan to naprawę dobrze zaopatrzony sklep, ceny są dobre - zaoszczędziłam naprawdę sporo w porównaniu ze stacjonarnym sklepem z akcesoriami dla dzieci w mojej okolicy. Osobiście jestem bardzo zadowolona z obsługi i zakupionego tam wózka. Służy mi do dziś.
Awatar użytkownika
Zwinisława_61
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:44

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Zwinisława_61 »

Wiadomo, że najlepiej zamówić w internecie. Ja zrobiłam tak, że obejrzałam wózki, które mnie interesowały, w sklepie stacjonarnym w moim mieście, a potem zamówiłam ten wybrany TANIEJ na mulan.pl. Z samym zamówieniem nie było żadnych problemów, wszystko OK.
Awatar użytkownika
Teodozja
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:33

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Teodozja »

W Mulan znajdziesz dobre gatunkowo akcesoria dla dzieci, ja bardzo polecam. Mają przystępne ceny i często oferują fajne promocje. Regularnie korzystam z ich oferty i nigdy się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
Zenobia63
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2020, 6:13

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Zenobia63 »

Wózek najlepiej jest obejrzeć na żywo i sprawdzić, czy wszystko nam w nim pasuje i czy będzie odpowiedni dla bobasa. Potem dopiero kupić wybrany model w internecie. Ja tak zrobiłam, zakupu dokonałam właśnie w Mulan i polecam. Świetne ceny, świetna jakość.
Awatar użytkownika
żywia_91
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, 5:54

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: żywia_91 »

W Mulan mają fajny, duży wybór. Sklep poleciła mi znajoma ze szkoły rodzenia Obrazek Zrobiłam tam pierwsze zakupy dla maluszka i polecam.
Awatar użytkownika
Tatiana-74
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2020, 9:20

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Tatiana-74 »

Myślę, że mulan.pl to najfajniejsze miejsce w sieci, jeśli chodzi o akcesoria dla dzieci. Kiedy tylko czegoś potrzebuję, zaglądam do nich. Wiem, że kiedy coś zamówię, to przyjdzie mi to szybko i będzie dobrej jakości, więc po co szukać czegoś innego Obrazek
Awatar użytkownika
Żywisława-82
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2020, 5:00

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Żywisława-82 »

Porządny sklep, duuuży asortyment i najlepsi producenci. I obsługa klienta na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Tacjana_79
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2019, 6:25

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Tacjana_79 »

Jeśli chodzi o wózki, to w mulan.pl jest naprawdę bardzo duży wybór. Mają wózki polskich producentów. Ja kupiłam u nich wózek 2 w 1 i według mnie był to strzał w dziesiątkę, bardzo polecam. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie i swojego dziecka.
Awatar użytkownika
Tadea72
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2020, 22:23

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Tadea72 »

Zdecydowanie polecam Mulan do zakupu artykułów dla dzieci. Nigdy nic nie musiałam zwracać, bo artykuły były porządnej jakości. Kupuję u nich od lat i zawsze jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
melania_86
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2019, 11:20

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: melania_86 »

Chyba nie znam innego sklepu, który byłby tak dobrze wyposażony i tak przyjazny użytkownikowi. Kupowałam w mulan.pl już kilka razy i szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Alina82
Posty: 6
Rejestracja: 03 sty 2020, 11:37

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Alina82 »

Ja zamawiałam tydzień temu piękny, funkcjonalny wózek marki Riko, same zobaczcie, cudo! Z zamówieniem wszystko OK, cena była dobra, bo trafiliśmy na promocję. Polecam!
Obrazek
Awatar użytkownika
Rozalia1967
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2020, 4:38

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Rozalia1967 »

Bardzo szybka realizacja zamówienia, kontakt ze sklepem bardzo miły. Na pewno wrócę ponownie, polecam : )
Awatar użytkownika
Nika93
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2020, 6:24

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Nika93 »

Nie znoszę robić zakupów stacjonarnie, więc uwielbiam mulan.pl i robię tam wszystkie zamówienia dla dziecka. Polecam, jeśli lubicie szybkie i bezproblemowe zakupy.
Awatar użytkownika
Karyna-99
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:35

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Karyna-99 »

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z zakupów w Mulan, wózek przyszedł bardzo szybko, wszystko jest dobrej jakości.
Awatar użytkownika
szymona1986
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2019, 5:05

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: szymona1986 »

Niedawno po raz pierwszy zostałam mamą i koleżanka poleciła mi mulan.pl. Mają wózki, ubranka i wszelkie akcesoria dla dzieci. Ceny nie są wygórowane, a dla mnie to było bardzo ważne, bo skompletowanie wyprawki dla dziecka bywa kosztowne.
Awatar użytkownika
Denis_72
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2019, 11:51

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Denis_72 »

Żona kupuje na mulan.pl i jest bardzo zadowolona. Ceny naprawdę dobre, a z zamawianymi produktami nic się nie dzieje, są bardzo dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Tybita1989
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2020, 17:34

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Tybita1989 »

Na mulan.pl można kupić fajne rzeczy dla dziecka w okazyjnych cenach. Za każdym razem zamawiam tam naprawdę sporo rzeczy, bo po prostu się opłaca Obrazek
Awatar użytkownika
Kalina1978
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:45

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Kalina1978 »

Ja dopiero czekam na narodziny swojego bejbisia, ale już wszystko przygotowuję : ) Zakupy robię w Mulan, bo mają fajnych producentów i wszystko można znaleźć w jednym miejscu. Polecam!
Awatar użytkownika
Polmira
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 9:56

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Polmira »

Nie zdziwię nikogo swoją opinią, ale uwielbiam Mulan. Za każdym razem jestem zadowolona z zakupu, jakość jest świetna, wysyłka błyskawiczna. Polecam wam bardzo!
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Juleczka »

a czy już widzieliście ofertę sklepu Cool Mama https://www.coolmama.pl/ ? Jest tutaj duzy wybór wszelkich potrzebnych ubrań i akcesoriów na wyprawkę -przywitanie nowego członka rodziny to cudowna chwila :) Trzeba się więc do tego odpowiednio przygotować :)
Awatar użytkownika
Agata1968
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2020, 10:07

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Agata1968 »

Mamy wózek z Mulan i myślę, że z powodzeniem wykorzystamy go dla kolejnego maluszka. Super jakość, szybka realizacja zamówienia, pomocny dział obsługi klienta.
Awatar użytkownika
fabiola_77
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2019, 12:33

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: fabiola_77 »

Ja też jestem bardzo zadowolona z zakupów na mulan.pl. Na razie zamówiłam tylko parę drobnostek dla dziecka, ale na pewno wrócę po fotelik samochodowy i wózek spacerowy ;)
Awatar użytkownika
Joanna-66
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2020, 5:26

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Joanna-66 »

Ja zamawiałam u nich już dwa pojazdy na akumulator - quada i traktor. Dzieciaki zachwycone,a a cena nie była wygórowana.
Awatar użytkownika
Kamelia
Posty: 22
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:47

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Kamelia »

Mają największy wybór produktów dla dzieci w sieci. Uwielbiam robić u nich zakupy. Sklep jest przejrzysty, strona czytelna, a produkty w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Kalina65
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2019, 11:51

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Kalina65 »

Lubię zamawiać u nich zabawki, ale teraz jedzie do mnie właśnie wózek spacerówka, myślę, że jakość będzie doskonała, jak zawsze w mulan.pl.
Awatar użytkownika
iwon94
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2019, 1:01

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: iwon94 »

Ja mam z Mulan krzesełka do karmienia, dwie sztuki, bo z pierwszego byłam tak zadowolona, że przy drugim dzidziusiu zamówiłam ponownie. Bardzo fajny sklep z akcesoriami dla dzieci.
Awatar użytkownika
gloria
Posty: 40
Rejestracja: 05 sie 2019, 23:16

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: gloria »

Ja kupowałam w Mulan gondolę do wózka, bo była w najlepszej cenie, a przejrzałam pół internetu. Mają naprawdę dobre okazje i promocje.
Awatar użytkownika
Juta
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2020, 20:32

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Juta »

U nas w pokoju maluszka połowa rzeczy została zakupiona w mulan. Chcieliśmy kupić wszystko w jednym miejscu, a oni mają tam szeroką ofertę, że nie było z tym problemu.
Awatar użytkownika
Estera-82
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2020, 12:33

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Estera-82 »

Zgadzam się, wybór w mulan.pl jest naprawdę ogromny, mają mnóstwo produktów dla dzieci.
Awatar użytkownika
Idzisława1996
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:22

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Idzisława1996 »

My odkryliśmy ten sklep, kiedy poszukiwaliśmy najlepszych butelek antykolkowych. Mają mnóstwo modeli, więc jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
Genowefa96
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 17:20

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Genowefa96 »

Mam wrażenie, że w tym sklepie jest absolutnie wszystko. Przychodzę po jedno, a potem mam w koszyku pięć innych rzeczy, bo wszystko dla dzieciaczka jest przecież potrzebne :)
Awatar użytkownika
kaja70
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2019, 19:34

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: kaja70 »

Ceny atrakcyjne, wybór duży, przyjazna klientom strona, bardzo łatwo można znaleźć wszystko, czego się szuka.
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Dżoana »

Podoba mi się, że w Mulan mają w ofercie tak różne produkty. Nie trzeba zamawiać w pięciu różnych sklepach, tylko wszystko w jednym. Mega wygodne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Iwon_77
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 7:27

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Iwon_77 »

Ja mam z Mulan wózek głęboki i spacerówkę i wszystko jest OK. Nie pamiętam już, co to za modele, ale mogę podesłać zdjęcia, jeśli ktoś chce. bardzo dobrze się sprawdzają.
Awatar użytkownika
Justyna73
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:29

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Justyna73 »

Bez wahania zamówiłabym ponownie fotelik, który mamy z Mulan. Sprawdza się wyśmienicie.
Awatar użytkownika
Dyzma
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2019, 16:14

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Dyzma »

Świetnie zaopatrzony sklep. Da się też sporo zaoszczędzić, jeśli ktoś lubi zamawiać przez internet. Ceny dużo niższe niż stacjonarnie.
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:46

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Basia »

Jasne, że w sieci jest taniej. Ja najpierw wybrałam model wózka, który chciałam kupić dla córeczki w pobliskim sklepie, a potem weszłam na Mulan i zamówiłam prawie 200 zł taniej, bo akurat była świetna promocja :)
Awatar użytkownika
arleta-85
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2019, 8:41

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: arleta-85 »

Regularnie zamawiam w tym sklepie rzeczy dla dziecka i nigdy mnie nie zawiedli. Szybka wysyłka i fajne ceny.
Awatar użytkownika
judyta64
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2019, 17:27

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: judyta64 »

Lubię Mulan za to, że to takie pewne, zaufane miejsce w sieci. Wiem, że kiedy zamówię u nich coś, czego potrzebuję na teraz, to błyskawicznie do mnie dojedzie. Super sprawa.
Awatar użytkownika
Augustyna
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2020, 10:17

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Augustyna »

Mają najlepszych producentów, jeśli chodzi o wózki. Jeśli zależy wam na jakości, to polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Adelajda
Posty: 9
Rejestracja: 24 gru 2019, 8:25

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Adelajda »

Tak, mają najfajniejszy wybór. Dużo polskich firm. Można wybierać do woli ;)
Awatar użytkownika
Delia91
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2020, 3:25

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Delia91 »

Obsługa na wysokim poziomie, świetne ceny, duży asortyment akcesoriów dla dzieci.
Awatar użytkownika
Cecylia1983
Posty: 6
Rejestracja: 31 gru 2019, 23:17

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Cecylia1983 »

Ja zamawiałam na Mulan wózek dla moich bliźniaków, bo jako nieliczni mieli w tej kategorii naprawdę duży wybór.


Obrazek
Awatar użytkownika
Augustyn86
Posty: 12
Rejestracja: 03 maja 2019, 13:28

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Augustyn86 »

Często mają naprawdę korzystne promocje i kody rabatowe. Można kupić wózki, zabawki i akcesoria dla dzieci w niskich cenach.
Awatar użytkownika
Alina82
Posty: 6
Rejestracja: 03 sty 2020, 11:37

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Alina82 »

Błyskawiczna realizacja zamówienia, na pewno zamówię tam ponownie.
Awatar użytkownika
betina-83
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2019, 15:31

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: betina-83 »

Wszystko dla dziecka kupiłam w sieci, a połowę rzeczy na pewno mam z Mulan :)
Awatar użytkownika
Elora_96
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2020, 3:00

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Elora_96 »

Mój maluszek rodzi się za miesiąc, ale już teraz szykujemy mu pokoik i wszystkie potrzebne akcesoria. Widzę, że mulan.pl ma mnóstwo zadowolonych klientek, więc chyba się skuszę ;)
Awatar użytkownika
blanka
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2020, 20:31

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: blanka »

Za każdym razem jestem zadowolona z zakupów w mulan.pl. Jest szybko, w dobrej cenie i tylko najlepsza jakość.
Awatar użytkownika
alicja_94
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2019, 8:18

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: alicja_94 »

Ja też baaardzo polecam ten sklep na zakupy dla małego dziecka. Wózki, foteliki, wanienki, smoczki - mają wszystko, czego potrzeba dla dzidziusia.
Awatar użytkownika
babeta70
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 8:36

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: babeta70 »

Fajny sklep, ogromny wybór i dobre ceny : )
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: penelopa »

Ja wiele rzeczy dla dziecka łącznie z wózkiem kupiłam w sklepie x-lander, w zasadzie to co potrzebowałam było już w zestawie z wózkiem ale chciałam jeszcze dostawkę dla starszego dziecka i uchwyt na butelkę :)

myszy pod podłogą
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: Juleczka »

Kupowanie online to spora wygoda :) szczególnie dla kobiet w ciąży bo nie trzeba chodzić po sklepach stacjonarnych a to bywa męczące. Takie dobrej jakości spodnie ciążowe ,sukienki czy topy oferuje firma Coolmama https://www.coolmama.pl/ w atrakcyjnych cenach
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Opinie - mulan.pl

Post autor: tidala »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://multienergo.com/
ODPOWIEDZ