Obuwie dziecięce

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Zońka

Obuwie dziecięce

Post autor: Zońka »

Mamusie, możecie podpowiedzieć, jakie buty dla dzieci kupujecie na jesień i zimę? Moja dwójka strasznie niszczy buty, więc zależy mi na tym, żeby kupić naprawdę trwałe, żeby wytrzymały przynajmniej ten sezon. Dajcie proszę znać, bo już sporo marek mam przetestowanych, a żadne szczególnie nie urzekły.
Ałex

Re: Obuwie dziecięce

Post autor: Ałex »

Zońka pisze: ↑22 sie 2021, 18:57 Moja dwójka strasznie niszczy buty, więc zależy mi na tym, żeby kupić naprawdę trwałe, żeby wytrzymały przynajmniej ten sezon. Dajcie proszę znać, bo już sporo marek mam przetestowanych, a żadne szczególnie nie urzekły.
Oj doskonale wiem co to znaczy, kiedy dzieci niszczą buty. U mnie sprawdza się klej Tadam, lubię mieć go w pogotowiu ;)
Łasi

Re: Obuwie dziecięce

Post autor: Łasi »

Ałex pisze: ↑17 sie 2021, 12:04 Oj doskonale wiem co to znaczy, kiedy dzieci niszczą buty. U mnie sprawdza się klej Tadam, lubię mieć go w pogotowiu ;)
A słuchaj, szukam właśnie dobrego kleju do butów, chciałabym skleić kilka par, które leżą w szafce nieużywane, a jeszcze spokojnie mogłyby posłużyć:)
Tero

Re: Obuwie dziecięce

Post autor: Tero »

Łasi pisze: ↑13 wrz 2021, 9:56
Ałex pisze: ↑17 sie 2021, 12:04 Oj doskonale wiem co to znaczy, kiedy dzieci niszczą buty. U mnie sprawdza się klej Tadam, lubię mieć go w pogotowiu ;)
A słuchaj, szukam właśnie dobrego kleju do butów, chciałabym skleić kilka par, które leżą w szafce nieużywane, a jeszcze spokojnie mogłyby posłużyć:)
Gdzie mogłabym ten klej Tadam kupić? Doradzicie? Bo mam reklamówkę butów "do sklejenia" :D
Kryśka78

Re: Obuwie dziecięce

Post autor: Kryśka78 »

Jesienna aura nie zachęca do spacerów i zabaw na świeżym powietrzu, podobnie jak pogoda wczesną wiosną. Szaruga, plucha i niska temperatura skutecznie odstraszają od spacerów i zabaw z dziećmi. Mamy uzasadnione obawy ,że my bądź nasze dzieci się przemoczymy. Odpowiednie obuwie ochronne to właściwa odpowiedź na ten czas. Jakie będzie najlepsze obuwie na tą okoliczność? - zapraszam do tego bloga - https://www.demar.com.pl/blog/jakie-kal ... enna-aure/ . Jakie kalosze dla dzieci okażą się lepsze?
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Obuwie dziecięce

Post autor: sofia32 »

Każde dziecko ceni sobie wygodę. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale też butów. Ale czasami trzeba też dziecko ładnie ubrać. Teraz obie te rzeczy można połączyć, kupując baleriny. Są one nie tylko wygodne, ale też eleganckie. Każda dziewczynka je polubi. Można je kupić w sklepie TXM. Ceny są przystępne, a jakość dobra, więc warto przejrzeć ofertę.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2019, 17:57

Re: Obuwie dziecięce

Post autor: oetadam »

Witam! Tero, klej TADAM® kupisz w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
łódka333

Re: Obuwie dziecięce

Post autor: łódka333 »

Ja to już od dziecka wiem, skąd zamawiać obuwie dla moich dzieci. Stawiamy na ofertę https://www.stopaantylopa.pl/pl/i/Jak-d ... -obuwia/13 , która pod tym względem jest całkowicie niezastąpiona. Producent Bartuś oferuje swoje obuwie po znakomitej cenie, jak i jakości. Dzieciaczki uwielbiają śmigać w tych bucikach, zarówno to przedszkola czy już później do szkoły. Na stronie można także szukać po rozmiarze, co jest sporym ułatwieniem i urozmaiceniem. Myślę, że może to Was zainteresować. Jestem całkowitą fanką takiego rozwiązania!
ODPOWIEDZ