najlepsze foteliki samochodowe

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
huberta67
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2021, 18:26

najlepsze foteliki samochodowe

Post autor: huberta67 »

Cześć kochane! Wpadłam na pomysł, żeby założyć wątek o fotelikach samochodowych, bo wiele rodziców miewa problemy z dobraniem odpowiedniego. Może zrobimy tak, że będziemy tutaj polecać naszych faworytów? Ja mogę zacząć :) U mnie chyba najlepiej sprawdza się fotelik samochodowy Cybex Platinum i właśnie markę Cybex mogę polecić z całego serca. Jakie są wasze typy?
cindyy

Re: najlepsze foteliki samochodowe

Post autor: cindyy »

No to mnie po długich poszukiwaniach spodobały się foteliki MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... GreyMax.01 ? Przede wszystkim są starannie wykonane. No i z tego co się dowiedzialam te foteliki otrzymały nawet atest AGR i świetnie też wypadają w testach. Także wydaje mi się, że warto kupić ten model.
Ditaa

Re: najlepsze foteliki samochodowe

Post autor: Ditaa »

Od momentu, gdy rozpoczelamm korzystanie z Smart Kid Belt, moje dziecko i ja czujemy się bardziej komfortowo podczas podróży samochodem. Nie tylko jest to wygodne rozwiązanie, ale także wiem, że jest to produkt, który przeszedł kompleksowe testy i spełnia rygorystyczne standardy.
Ona

Re: najlepsze foteliki samochodowe

Post autor: Ona »

Innowacja jaką jest Smart Kid Belt to urządzenie, które zastępuje fotelik w aucie dla starszych dzieci. Posiada homologację europejską, która pozwala na jego użytkowanie poza granicami kraju co znacznie ułatwia podróżowanie z dzieckiem po Unii i dbanie o jego bezpieczeństwo w wypożyczonym aucie, taksówce, autokarze itp.
Rozia789

Re: najlepsze foteliki samochodowe

Post autor: Rozia789 »

a w jakim wieku jest twoje dziecko? jezeli juz jest starszakiem, to warto pomyslec o zakupie pasow smartkidbelt.
jest to swietny gadzet, mieszczacy sie w torebce, w plecaku.
zawsze pod reka
ODPOWIEDZ