Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Jozinka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:08

Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Post autor: Jozinka »

Dzień dobry wszystkim. Chciałem zapytać czy znacie jakieś publikacje dotyczące szczepień? Ostatnio temat zrobił się dość popularny i chętnie bym go poznał bardziej. Interesują mnie zarówno zdania za i przeciw.
Awatar użytkownika
Czarnuszka
Posty: 51
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:38

Re: Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Post autor: Czarnuszka »

Jest taka książka Aleksandra Kotoka „Bezlitosna immunizacja”. Autor przedstawia w niej wyniki wielu badań naukowych, wszystko jest poparte rozbudowaną bibliografią. Warto przeczytać.
Awatar użytkownika
Jozinka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:08

Re: Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Post autor: Jozinka »

Brzmi dobrze, a gdzie ją znajdę?
Awatar użytkownika
Czarnuszka
Posty: 51
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:38

Re: Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Post autor: Czarnuszka »

[p] Powinna być dostępna w części księgarni, ale najłatwiej będzie ją kupić na stronie wydawnictwa. [/p]
Awatar użytkownika
Jozinka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:08

Re: Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Post autor: Jozinka »

Dzięki za namiary!
Awatar użytkownika
Melike
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:02

Re: Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Post autor: Melike »

Różne są opinie. Żeby mieć własne zdanie warto poszerzać wiedzę w temacie. I faktycznie są dobre książki w tym temacie. Tutaj http://altervita.pl/ znajdziesz ciekawe książki o zdrowiu - poruszona jest także tematyka szczepionek.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 132
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Post autor: pieknyolek »

Według mnie takie szczepienia nie są groźne. Dzieci były szczepione od lat, i nic im nie było. Więc co mogłoby teraz pójść nie tak?


_____________________________________
modelowanie sylwetki
kórtka

Re: Czy szczepienie dzieci jest niebezpieczne?

Post autor: kórtka »

Na ten temat odpowiedzi powinien już udzielić fachowiec. Moze zglos sie do pediatry? Tego typu porady na najwyzszym poziomie od dawna udziela mi https://www.pediatrapratnicka.pl/profil ... -szczepien . Z taka pomoca i wsparciem trudno popelnic blad a przeciez zdrowie i samopoczucie mojego dziecka jest w tym wszystkim najwazniejsze. Na tego typu pomocy zalezalo mi od dawna takze traktuje to jako bardzo rozsadny pomysl, calkowicie ciekawy .
ODPOWIEDZ