coolmama.pl opinie

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Joan_J
Posty: 17
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:06

coolmama.pl opinie

Post autor: Joan_J »

Cześć! Znacie sklep z odzieżą ciążową coolmama.pl? Mają śliczne te ubrania! Szukam opinii o sklepie i produktach, więc jak którąś z Was zamawiała z coolmama ubrania to napiszcie czy wszystko ok i czy warto zrobić u nich zakupy!

Popatrzcie na to cudo:
Obrazek
Awatar użytkownika
kamila43
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 8:55

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: kamila43 »

Doskonale znam coolmama.pl i mam bardzo dobrą opinię na temat tego sklepu. Świetny asortyment, przecież nie musimy w ciąży wyglądać nieciekawie. Dobre ceny i sprawna realizacja zamówień, polecam.
Awatar użytkownika
edyta54
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:01

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: edyta54 »

Doskonale znam coolmama.pl. W każdej ciąży ubieram się głównie tutaj. Ubrania są dobrej jakości i nie wyglądają jak wory. Super wygodnie i bardzo ładnie. Polecam każdej przyszłej mamie, myślę, że już po pierwszych zakupach będziecie miały podobną opinię.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: suzy »

Jestem zdania, że ubrania powinny być z dobrego jakościowo materiału, niestety nie jest łatwo takie kupić. Poza tym liczy się też krój, który nie wyjdzie z mody po jednym sezonie. Uważam, że świetną inwestycją jest zakup ciuchów ze sklepu online https://estera.pl/ . Mam od nich żakiet i sukienkę do pracy, a na pewno wrocę po więcej ;) Bardzo lubię ich modele ubrań dla Pań!
Awatar użytkownika
olimpia45
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:27

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: olimpia45 »

W coolmama.pl mają świetne ubrania. Uwielbiam te ciuchy, część noszę nawet długo po ciąży. Są wygodne i stylowe. Zresztą moja opinia jak widzę nie jest jakoś szczególnie odosobniona.
Awatar użytkownika
ela321
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 11:17

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: ela321 »

Już w pierwszej ciąży udało mi się trafić właśnie na coolmama.pl. Sklep miał bardzo dobre opinie. Już po pierwszych zakupach całkiem przestało mnie to dziwić. Sprawnie realizują zamówienia, a produkty są dobrej jakości. No i bardzo stylowe. Nosi się je przyjemnie i bardzo wygodnie. Polecam.
Awatar użytkownika
kamila53
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 10:11

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: kamila53 »

Powiem szczerze, że zwyczajnie uwielbiam coolmama.pl. Robię u nich zakupy przy okazji każdej ciąży. Ubrania są przede wszystkim bardzo estetyczne a jednocześnie solidnie wykonane. Nie ma się do czego przyczepić. Zresztą wystarczy poczytać opinie innych użytkowniczek.
Awatar użytkownika
joanna34
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:04

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: joanna34 »

Czasem jak widzę takie ubrania jak są na coolmama.pl to mam ochotę na kolejną ciążę :) Wiem, że to kiepski powód, ale ubrania mają naprawdę świetne. Dobre jakościowo i zwyczajnie ładne. Miło się w to ubrać, a nie jakiś worek. Nie dziwią mnie też wszystkie pozytywne opinie o sklepie - działają nad wyraz sprawnie.
Awatar użytkownika
hanka45
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:48

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: hanka45 »

Jasne, że znam sklep coolmama.pl. Świetne miejsce i cieszy się dobrą opinią. Nie tylko moją jak widzę. Uwielbiam robić tu zakupy.
Awatar użytkownika
kasia53
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:12

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: kasia53 »

Często robię zakupy na coolmama.pl. I to nie tylko dla siebie, ale również dla moich dzieci. Mają fajne komplety, moje córeczki je wprost uwielbiają. Cenię ich opinię, sama również złego słowa na sklep powiedzieć nie mogę.
Awatar użytkownika
ola543
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 9:16

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: ola543 »

Kto nie zna coolmama.pl ?:) Ja po prostu uwielbiam ten sklep. To ciuchy, w których zawsze czuję się kobieco i atrakcyjnie. Zwiedziłam już sporo tego typu miejsc i moja opinia na ich temat nie jest tak cukierkowa jak tu. Po prostu dobry sklep.
Awatar użytkownika
kalina54
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 10:45

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: kalina54 »

Dobrze znam coolmama.pl bo już od dłuższego czasu robię tu zakupy. Podobnie jak moje koleżanki w różnych etapach ciąży mam opinię, że jest to czas kiedy kwitniemy i jesteśmy najpiękniejsze. Te ubrania umiejętnie to podkreślą.
Awatar użytkownika
kora75
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 12:07

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: kora75 »

Też kupuję często w coolmama.pl . Mają pasującą do mnie rozmiarówkę i bardzo solidne produkty. Są również bardzo kobiece, a to już opinia mojego męża :)
Awatar użytkownika
jola53
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:41

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: jola53 »

Cieszę się, że macie tak dobre opinie o coolmama.pl. Sama mam bardzo podobną, po prostu uwielbiam zakupy w tym miejscu. Mają śliczne ubrania, do tego bardzo dobrej jakości. Jest super, gorąco polecam.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: tormund91 »

Ja mogę wam polecić zupełnie inny sklep, ale równie dobry i sprawdzony. Mianowicie, mówię o tym: https://www.e-lady.pl/pizamki-damsie Moja przyjaciółka własnie zamawiała z ich strony koszulę nocną i obie czekamy aż paczka do nas dotrze. Na stronie produkty wyglądały przepiękne i mam nadzieję, że tak samo będą się prezentowały w rzeczywistości. :)
Awatar użytkownika
sofia534
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:13

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: sofia534 »

Na coolmama.pl znalazłam wszystko czego szukałam. Szczególnie podobają mi się ich linie dla matki i córki :) Są przeurocze. Podobne opinie mają moje koleżanki, które już zdążyłam namówić na pierwsze zakupy - jestem pewna, że nie jedyne.
Awatar użytkownika
siri574
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:51

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: siri574 »

Każde zakupy na coolmama.pl to dla mnie takie małe prywatne święto, to jaką ja mogę mieć opinię?:) Świetny sklep, gorąco polecam.
Awatar użytkownika
celina532
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:37

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: celina532 »

Moda dla kobiet w ciąży przez długi czas była traktowana po macoszemu, a przecież w ciąży też można wyglądać ładnie i modnie. Zrozumieli to przedstawiciele ze sklepu coolmama.pl, bo ich ubrania są wygodne i piękne. Wiele kobiet w ciąży chwali sobie ich ciuszki, dlatego mają dobre opinie w sieci.
Awatar użytkownika
ola561
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:27

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: ola561 »

Kto powiedział, że w ciąży nie można wyglądać modnie? Przez lata obowiązywała taka opinia, ale dzięki coolmama.pl można wyglądać stylowo i modnie. Dzięki nim nawet panie w zaawansowanej ciąży mogą czuć się seksownie.
Awatar użytkownika
aga681
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:46

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: aga681 »

W mojej opinii w ciąży można wyglądać ładnie. Od lat udowadnia to firma coolmama.pl, która ma bardzo stylowe i modne ubrania dla kobiet na każdym etapie ciąży. Znam wiele kobiet, które chwalą sobie ten sklep.
Awatar użytkownika
ulka441
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 18:38

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: ulka441 »

Rozmawiałam z wieloma mami, które chciały ładnie wyglądać również w ciąży. Wiele z nich polecało sklep coolmama.pl, i miały dobre opinie na temat ich sklepów. Mają bardzo fajne sukienki, dzięki którym można czuć się komfortowo nawet w ciąży.
Awatar użytkownika
mika315
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:48

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: mika315 »

Mam taką opinię, że w ciąży też można być modną. Takie ubrania oferuje coolmama.pl. W ich ubraniach można wyglądać pięknie i seksownie, nie ma znaczenia, na jakim etapie ciąży jest przyszła mama.
Awatar użytkownika
jula448
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:46

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: jula448 »

Uważam, że sklep coolmama.pl ma modne ciuchy ciążowe. Znam wiele mam, które kupowały u nich ubrania ciążowe i w większości były to dobre opinie. Panie chwaliły sobie szeroką ofertę sklepu dla przyszłych mam.
Awatar użytkownika
michalinaww
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:52

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: michalinaww »

Sklep wydaje się OK
Awatar użytkownika
cecylia090
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:39

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: cecylia090 »

Nawet teraz można spotkać opinie, że w ciąży nie można wyglądać ładnie. Uważam, że jest to nieprawda, wystarczy spojrzeć na kolekcję od coolmama.pl. Ich projektanci udowadniają, że ciąża to taki etap, w którym można wyglądać wyjątkowo pięknie.
Awatar użytkownika
dora006
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:54

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: dora006 »

Przez całą ciążę zamawiała ubrania na coolmama.pl i mogę wyrazić swoją opinię. Jest ona oczywiście pozytywna, bo ubrania są dostępne w różnych rozmiarach, a ceny nie są wygórowane. Polecam sklep wszystkim przyszłym mamom.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: Hanka »

A skoro już o ciuchach ciążowych mowa, to gdzie zaopatrywaliście się w koszule nocne ciążowe? Mi udało się ostatnio trafić na bardzo fajna na stronie https://mewa24.pl/383-koszule-nocne-damskie-ciazowe. Uważam, że stosunek ceny do jakości w tym sklepie jest bardzo dobry, więc polecam każdemu ;)
Awatar użytkownika
ada001
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:47

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: ada001 »

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat coolmama.pl. Zamawiałam u nich ubrania, gdy brzuch już było mocno widać, a ich ubrania są naprawdę piękne i co najważniejsze modne. Każda przyszła mama powinna ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
link9
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2019, 12:39

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: link9 »

Będąc w ciąży także trzeba robić szereg badań. Na pewno usg w Białymstoku będzie konieczne. W klinice Arciszewscy jest możliwość zapisania się na takie badanie. Tutaj lekarze wykonują je na dobrym sprzęcie, więc będzie pewne. Warto tutaj się udać.
Awatar użytkownika
Patixs
Posty: 53
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: coolmama.pl opinie

Post autor: Patixs »

Dobrze, że przygotowujecie się do ciąży, ja też sporo czytam już w internecie. Zainteresowała mnie też szkoła rodzenia od http://centrum-mam.pl/ Ktoś z was decydował się na taki krok? W tym miejscu znajdziecie szkołę rodzenia z Łodzi prowadzoną przez położną Panią Renatę Stefańską. Tu zajęcia prowadzone są bardzo wygodnie bo weekendowo, w grupach. Może też się do tego przekonacie:)
ODPOWIEDZ