Żaluzje drewniane - co sądzicie?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Fliśka

Żaluzje drewniane - co sądzicie?

Post autor: Fliśka »

Jakie wybrać żaluzje drewniane do swojego mieszkania w bardziej industrialnym wnętrzu? Zależy mi na dobrej cenie, porządnym wykonaniu i profesjonalnym podejściu do klienta aby wszystko również się zgadzało pod względem rozmiarów i oczywiście kolorów. Pozdrawiam!
Janeśka

Re: Żaluzje drewniane - co sądzicie?

Post autor: Janeśka »

No to jeżeli chodzi akurat o wybór dobrej jakości propozycji dekoracji okiennych to tutaj polecam sprawdzić również ofertę przygotowaną przez Karnix https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870. html gdzie kupiliśmy piękne Żaluzje Drewniane 25mm - Mahogany. Pasują idealnie, cena też jak najbardziej okey ;)
UśkaLes

Re: Żaluzje drewniane - co sądzicie?

Post autor: UśkaLes »

To może warto sprawdzić ofertę również przygotowaną przez sklep Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html w którym znajdziecie szereg świetnych propozycji jeżeli chodzi o rolety w szerokiej gamie kolorów. Jednocześnie licząc na rzeczowe podejście do klienta i możliwość złapania całkiem niezłych okazji cenowych, my u nich zaczęliśmy poszukiwania i jednak na ich ofercie je zakończyliśmy bo znaleźliśmy piękne "Żaluzje Drewniane 25mm - Bianco" na promocji :)
Fliśka

Re: Żaluzje drewniane - co sądzicie?

Post autor: Fliśka »

UśkaLes pisze: 10 sie 2021, 13:10 To może warto sprawdzić ofertę również przygotowaną przez sklep Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html w którym znajdziecie szereg świetnych propozycji jeżeli chodzi o rolety w szerokiej gamie kolorów. Jednocześnie licząc na rzeczowe podejście do klienta i możliwość złapania całkiem niezłych okazji cenowych, my u nich zaczęliśmy poszukiwania i jednak na ich ofercie je zakończyliśmy bo znaleźliśmy piękne "Żaluzje Drewniane 25mm - Bianco" na promocji :)
A to ciekawe, to chyba czas najwyższy sprawdzić co tam ciekawego udało im się przygotować i jak wypada to pod względem ceny i wyboru kolorów bo ja mam duże wymagania :D
Reśka44

Re: Żaluzje drewniane - co sądzicie?

Post autor: Reśka44 »

Tutaj jak najbardziej mogę pozytywnie się wypowiedzieć na temat właśnie firmy i producenta Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html w którym znajdziecie szereg świetnych propozycji jeżeli chodzi o rolety w szerokiej gamie kolorów. Jednocześnie licząc na rzeczowe podejście do klienta, mnóstwo propozycji zarówno kolorów, ale również wzorów i dopasowania odpowiedniego rozmiaru.
Ćwieku

Re: Żaluzje drewniane - co sądzicie?

Post autor: Ćwieku »

Ja akurat jestem zdania, że może to być bardzo fajne rozwiązanie i jeśli chodzi o tak naprawdę przysłonięcia dużych okien. Poza tym wejdź do takiego lokalu gdzie są powieszone żaluzje drewniane lub rolety rzymskie i myślę, że wygląda to jak najbardziej w porządku.
Kałamarz

Re: Żaluzje drewniane - co sądzicie?

Post autor: Kałamarz »

Jak najbardziej ja jestem zdania, że właśnie na dzień dzisiejszy wybór żaluzji drewnianych jest dobrym pomysłem. jeśli jeszcze ktoś za bardzo nie wie jakie są ich zalety to na stronie https://roletowo.pl/zaluzje-drewniane-w-kazdym-domu/ bardzo fajnie to opisano. Właśnie dlatego zachęcam każdego do zapoznania się z tym tekstem.
ODPOWIEDZ