Taras

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Marcyś

Taras

Post autor: Marcyś »

Cześć dziewczyny! Zawsze chciałam mieć taras w ciemnych kolorach. Jednak kilka dni temu natrafiłam na stronę z ofertą Jadar. Mają tam również jasne płyty betonowe radom https://www.jadar.pl/produkty/kolekcja- ... owych.html. Świetnie wyglądają te aranżacje i teraz już sama nie wiem co wybrać. Poradźcie coś.
Wikuś

Re: Taras

Post autor: Wikuś »

Bardzo ciekawa oferta! Jeżeli chciałabyś zrobić zabudowę tarasu to polecam ścianki aluminiowe są to tego najlepsze!
Marę

Re: Taras

Post autor: Marę »

Warto zastanowić się nad zadaszeniem takiego ciemnego tarasu, gdyż z pewnością będzie się on bardzo nagrzewał. Tutaj https://ogrodolandia.pl/zadaszenia-tarasu znalazłem kilka ciekawych rozwiązań. Może się przydadzą
karę

Re: Taras

Post autor: karę »

Mówicie o elementach betonowych na tarasie? Fajny pomysł, ale może wam się przydać farba na beton . Możecie nia wyrysowywać na przykład jakieś ładne elementy, albo malować wzory. Jest odporna na warunki atmosferyczne, a to ważne.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Taras

Post autor: Hanka »

A co będzie Waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem na taras - płyty betonowe czy deska kompozytowa? Z tego, co widziałam, firma https://fabrykatarasow.pl/ oferuje zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie. Na które Wy byście się zdecydowali?
zuźka

Re: Taras

Post autor: zuźka »

Marcyś pisze: 31 paź 2020, 19:59 Cześć dziewczyny! Zawsze chciałam mieć taras w ciemnych kolorach. Jednak kilka dni temu natrafiłam na stronę z ofertą Jadar. Mają tam również jasne płyty betonowe radom . Świetnie wyglądają te aranżacje i teraz już sama nie wiem co wybrać. Poradźcie coś.

Sama w ostatnim czasie właśnie dokupiłam bardzo solidne i wytrzymałe zadaszenie tarasów i jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. Zadaszenie jest bardzo wysokiej jakości i przede wszystkim jego cena nie była jakaś wygórowana co jest naprawdę wielkim plusem.
ODPOWIEDZ