ślubne zaproszenia

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
FCBjimi
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:11

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: FCBjimi »

Na samym początku najlepiej poszukać czegoś poprzez wyszukiwarkę. Często można szybko znaleźć tak rozwiązanie.
Milczenie jest przyjacielem księcia. Słowa są jak strzały. Gdy już je wypuścisz, nie możesz ich przywołać z powrotem.
Awatar użytkownika
Maszka
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2019, 16:18

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: Maszka »

Wiele osób skorzysta z tego tematu. Dzięki za trafne oferty.
W przyjaźni można prosić, ale nie można się obrażać, jeśli się nie otrzyma
Awatar użytkownika
GroM11991
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 17:33

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: GroM11991 »

Dzięki za liczne porady i sugestie. Na pewno się przydadzą.
Oczywiście obojgu nam pozostały wspomnienia, ale przekonałem się, że wspomnienia potrafią być ogromnie żywe
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: morena »

Może jakis wzór z ulubionego obrazu czy grafiki? Wtedy zaproszenie nie będzie sztampowe.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: sofia32 »

Ciekawą opcją są teraz zaproszenia ekologiczne. Coraz więcej par młodych przywiązuje wagę do tego, by wszystko było eko. Więc zaproszenia też wpisują się w ten trend. A takie zaproszenia świetnie wyglądają. Tutaj https://lilyzaproszenia.pl/kategoria/ek ... nia-azalea jedno z takich zaproszeń. Warto rzucić okiem.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: tormund91 »

Przyznam szczerze, że stoję przed wyborem odpowiednich zaproszeń ślubnych i ciężko mi się zdecydować. Na szczęście na tej stronie internetowej https://tyitwojdom.pl/ udało mi się znaleźć ciekawe informacje na temat tego, co warto kupić i na jaki design postawić.
ODPOWIEDZ