Rolety okienne, czy żaluzje?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Modońka

Rolety okienne, czy żaluzje?

Post autor: Modońka »

Cześć!
Co tak naprawdę wolicie wybrać na swoje okna, jak rolety, żaluzje, czy może jednak pozostajecie przy firanach przy dekoracji okiennych. Mam nadzieję, ze z Waszą pomoca uda mi się podjąć racjonalną decyzję i co najważniejsze w końcu wszystko już będzie wykończone. Pozdrawiam :)
Guśka

Re: Rolety okienne, czy żaluzje?

Post autor: Guśka »

U nas zdecydowanie wygrały żaluzje drewniane od Karnix https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html tym bardziej, że udało nam się trafić na żaluzje drewniane Wenge w ciemnym kolorze do naszego industrialnego wnętrza pasuje idealnie. Realizacja sprawna i obsługa na której pomoc można liczyć :)
Tuśka33

Re: Rolety okienne, czy żaluzje?

Post autor: Tuśka33 »

Odnośnie rolet okiennych u mnie zdecydowanie wygrały jednak wersje rzymskie o których zawsze marzyłam w bieli w swoim salonie. Ładnie wykonane i cenowo wyszło to naprawdę nieźle jeżeli chodzi o Karnix, dlatego warto zajrzeć i sprawdzić sobie różne propozycje. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami :)
Modońka

Re: Rolety okienne, czy żaluzje?

Post autor: Modońka »

O prosze bardzo fajny temat, na pewno sprawdzę i oczywiście liczę że temat trochę tutaj nam się jeszcze rozwinie. Szukaliśmy ciekawych propozycji już wstępnie i rzeczywiście w karnix jest w czym przebierać takze plus za wybór rozmiar i kolorów. Myślę, że dość szybko wybierzemy :D
Teśka33

Re: Rolety okienne, czy żaluzje?

Post autor: Teśka33 »

Też uważam, że zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę producenta Karnix u którego znajdziecie świetne propozycje, jak żaluzje drewniane https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html w mojej opinii mają zdecydowanie najlepsze propozycje jeżeli chodzi o stylowe propozycje dekoracji okiennych w dobrych cenach i jednocześnie nowoczesnym designie :)
Mażenka

Re: Rolety okienne, czy żaluzje?

Post autor: Mażenka »

A ja mam u siebie markizy zewnętrze. Zdecydowałam się na nie bo w sumie zawsze mi się podobały gdy widziałam w innych domach. Poza tym mam bardzo gorąco na piętrze w domu. Nie chciałam inwestować w klimatyzację a markizy okazały się bardzo dobrą alternatywą. Super schładzają pomieszczenie. Markizy mam z Fakro - są bardzo dobrej jakości i wyglądają bardzo elegancko.
mączek

Re: Rolety okienne, czy żaluzje?

Post autor: mączek »

Od jakiegoś czasu w domu w większości pomieszczeń mam żaluzje drewniane, dokładniej stąd - https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html i sprawdzają się naprawdę fajnie. Pasują mi przede wszystkim do pomieszczeń i stylu :) Moim zdaniem to lepiej wygląda niż rolety.
ODPOWIEDZ