Płyta indukcyjna - jaką polecacie?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Płyta indukcyjna - jaką polecacie?

Post autor: WolciaK »

Cześć,
Jaką płytę indukcyjną jesteście mi w stanie polecić jeśli chodzi o dobre wykonanie, trwałość i jednocześnie funkcjonalność w użytku codziennym? Pozdrawiam i oczywiście liczę na Wasz konkretne wskazówki!
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Płyta indukcyjna - jaką polecacie?

Post autor: PaulinaaMM32 »

Myślę, że dobrym miejscem podczas poszukiwań płytki indukcyjnej jest https://piekarnikiparowe.com/ ponieważ znajdziecie u nich wyłącznie sprawdzone produkty m.in od AEG które są cenione przez specjalistów, jak i użytkowników indywidualnych.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Płyta indukcyjna - jaką polecacie?

Post autor: MilenaD43 »

Ja wybrałam AEG SLIM-FIT IKE74471IB i uważam, że to bardzo dobra propozycja zarówno pod względem jakości wykonania oraz ogólnie wyposażenia i funkcjonalności. Możecie sobie ją dokładnie sprawdzić tutaj https://piekarnikiparowe.com/produkt/no ... ke74471ib/ i może akurat podejmiecie słuszną decyzję sprzętu, który posłuży Wam na pewno kilka ładnych lat.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Płyta indukcyjna - jaką polecacie?

Post autor: Dominiczka »

Ciekawe, jeszcze o tym nie słyszałam natomiast z chęcią przekonam się sama czy rzeczywiście jest to sprzęt który sprawdzi się przez lata.
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Płyta indukcyjna - jaką polecacie?

Post autor: Oliwka009 »

Ja także kupiłam u nich płytę indukcyjną model AEG IKE74471IB i jestem zadowolony zarówno z jakości wykonania, funkcjonalności jak i rozsądnej ceny. Dlatego jak znajdziecie trochę wolnego czasu to koniecznie sprawdźcie co udało im się przygotować i jak kształtuje się to pod względem, parametrów i do tego możecie skorzystać z pomocy obsługi klienta która dobrze zna się na temacie.
ODPOWIEDZ