narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: oliska »

Czy znacie sklepy/producentów gdzie można zamówić narożnik robiony pod wymiar ? Zależy mi przede wszystkim na jakości, możliwości wyboru materiału obiciowego, rozmiaru, funkcji itd. Z góry dzięki za opinie :)
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: mira_mira »

Na pewno omijaj sieciówki szerokim łukiem, tu nie ma szans na personalizację. Szukaj wśród producentów, tam klient decyduje o tym jak ma wyglądać dany mebel. Ja mam narożnik z " Caya Design" i polecam :)
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: sofia32 »

Na wymiar? Bez sensu moim zdaniem. Szukaj w sklepach meblowych online. Są narożniki lewe, prawe, o różnych gabarytach. Tu https://aurameble.pl/45-narozniki masz ogromny wybór i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: ellana7 »

o mira_mira też kupowałam w caya design i narożnik ( mam model azzaro) i 2 fotele wypoczynkowe. Najwyższa jakość, dobra cena, w miarę szybka dostawa ( maks 8 tyg). To szybko biorąc pod uwagę, że każdy mebel robiony jest ręcznie i na zamówienie :)
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: oliska »

dzięki dziewczyny za namiar na Caya Design, za chwile bede przeglądac ich katalog. Tak na szybko sprawdziłam i ten model azzaro fajny jest :) jak się sprawuje ellana7?
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: ellana7 »

no super! taki wieczorny relaks z książką w ręku jest meeeega :) Serio te ich meble nie tylko dobrze wyglądają ale są też mega wygodne., no i narożniki mają funkcje spania ( z pojemnikami na posciel). Są 3 modele ( w tym mój Azzaro) gdzie można sobie jeszcze zażyczyć funkcji relaksu także już totalnie bomba :)
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 83
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: swiatka1 »

Miło jest usiąść właśnie w takim narożniku i tu https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... nik-retro/ można dostać je w stylu retro. Nic więcej nie potrzeba, by odpoczywać. Ekskluzywny mebel tego typu na pewno się przyda. A styl retro znów wraca.
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: oliska »

Chciałam tylko napisać, że zamówiłam model AZZARO :) Teraz tylko muszę się uzbroić w cierpliwość i czekać na zamówienie, chciałabym już móc na nim usiać i odpocząć :)
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: ellana7 »

oliska no to super wiadomość :) Spokojnie, te 4-6 tygodni szybciutko zlecą :) daj znac jak już przetestujesz nowy narożnik :)
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: oliska »

haha no pewnie, ze dam znać :) a tak szczerze mówiąc to w międzyczasie domówiłam jeszcze ławę do salonu z kolekcji loftowej :)
Awatar użytkownika
JustynaA
Posty: 59
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:35

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: JustynaA »

Ja narożnik zamawiałam w sklepie zona-design wprawdzie nie na wymiar ale sklep oferuje naprawdę ogromny wybór narożników także znalazłam idealny narożnik do swojego wnętrza i dodatkowo w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: malinka11 »

Popatrz sobie na stronę https://www.vero.pl/ może znajdziesz tam inspirację ;) wykonują meble naprawdę solidnie, według Twoich potrzeb. Mają sporo doświadczenia w tym temacie - wykonywali całkiem sporo różnych realizacji i dopasowują się niesamowicie! :)
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: ellana7 »

haha oliska no top super :) widzę,ze poszalałaś ale na pewno będziesz zadowolona. Czekamy na info jak już meble będą u Ciebie :)
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: ellana7 »

haha oliska no top super :) widzę,ze poszalałaś ale na pewno będziesz zadowolona. Czekamy na info jak już meble będą u Ciebie :)
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: oliska »

AZZARO jest już u mnie :) Jestem zachwycona, na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż w katalogu na stronie :) Na ławę do salonu jeszcze czekam :)
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,poszukuje odpowiedniego naroznika do mojego nowego mieszkania. Bardzo zalezy mi na tym,abyz nalezc cos co mnie zadowoli i bedzie w moim stylu. Co sądzicie o tym sklepie https://citymeble.com/ ? Chętnie poznam Wasze opinie. Zalezy mi na nowoczesnych rozwiazaniach oraz na minimalistycznym stylu.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: tidala »

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć :) http://www.iseksuolog.pl/kto-produkuje-kamagre/
haliś

Re: narożnik na wymiar - gdzie kupić ?

Post autor: haliś »

Lepiej kupić gotowy narożnik. Nie tylko będzie ładnie się prezentował, ale również będzie praktyczny. Poza tym plusem jest to, że w ten sposób można sporo zaoszczędzić. Tutaj https://www.ordesign.pl/c/narozniki,27 sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Wybór jest naprawdę ogromny.
ODPOWIEDZ