Dyfuzory akustyczne w mieszkaniu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Dyfuzory akustyczne w mieszkaniu

Post autor: sofia32 »

Mam niewielki pokój, który jest przeznaczony na rozrywkę. Mam tam kino domowe i duży ekran, żeby fajnie oglądało się filmy. Jednak chcę jeszcze uzyskać dźwięk, niczym z kin. Czytałam, że są specjalne dyfuzory, które sprawiają, że dźwięk jest czysty i przestrzenny. Trafiłam na taką ofertę: https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pan ... styczne-2/. Jakie macie zdanie na temat dyfuzorów? Warto w nie zainwestować?
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Dyfuzory akustyczne w mieszkaniu

Post autor: bezden »

Całkiem fajna ta oferta. Ogólnie mnie interesują panele akustyczne z prawdziwego zdarzenia, bo nie wiem jak u Was, ale ja przez tą pandemię nie bardzo mam gdzie nagrywać i nadszedł czas na zrobienie sobie takiego mini-kącika do nagrywek... jakie sklepy polecacie najbardziej?
gózol

Re: Dyfuzory akustyczne w mieszkaniu

Post autor: gózol »

Właśnie o tym na stronie https://awesometn.com/dyfuzory-akustycz ... tosowanie/ czytałam i też się waham, czy się po to nie skierować. Wydaje mi się to naprawdę odpowiedzialnym zadaniem i jeśli chodzi o różnego rodzaju opcje, to uważam, że to się najbardziej sprawdzi. Ale to już sami porównajcie ;) .
adżela

Re: Dyfuzory akustyczne w mieszkaniu

Post autor: adżela »

Chciałabym wam przypomnieć, że to jest dobry sposób na to, jak wygłuszyć pomieszczenie , ale nie jedyny. W aranżacji wnętrz ogólnie cegła ma podobne zagadnienia, dlatego, jeśli możecie, to śmiało się na coś takiego decydujcie. Mi się to wydaje odpowiednim zachowaniem, ale w razie czego, to czekam na wasze pomocne wsparcie.
Gość

Re: Dyfuzory akustyczne w mieszkaniu

Post autor: Gość »

do takiego tematu to warto znalezc firme ktora sie specjalizuje w systemach audiowizualnych. Maja doswiadczenie zarowno z odpowiednimi systemami jak i z wyciszaniem
broszka

Re: Dyfuzory akustyczne w mieszkaniu

Post autor: broszka »

Pewnie, ze Dystrybutor urządzeń i systemów audiowizualnych - Akustyk.pl - akustyk.pl taki temat ogarnie :) maja spory wybor systemow i urzadzen audiowizualnych i odpowiednie doswiadczenie by dobrac taki, ktory bedzie spelnial oczekiwania klienta
ODPOWIEDZ