Drewno w nowoczesnej odsłonie

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Stefania_63
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 0:19

Drewno w nowoczesnej odsłonie

Post autor: Stefania_63 »

Hejka wszystkim. Powiedzcie mi, czy podobają się wam designerskie meble z drewna? Zawsze drewniane wyposażenie kojarzyło mi się z klasycznym wystrojem, ale obecnie do mebli wykonanych z tego materiału dodaje się różne dekory i tym podobne ozdoby. Wszystko po to, żeby nadać im oryginalnego wyglądu i zupełnie innego charakteru. Ja jestem na tak, a wy?
Sandra Płowek

Re: Drewno w nowoczesnej odsłonie

Post autor: Sandra Płowek »

Jeżeli chodzi o impregnacje drewna ogrodowego, np. mebli, altany, pergoli to mój mąż stosował impregnat Vidaron, antracytowy. Kolor piękny, efekt końcowy naprawdę bardzo ładny, do tego wszystko zrobione super. Drewno pięknie się prezentuje i jest zabezpieczone przed warunkami i pleśnią
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Drewno w nowoczesnej odsłonie

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli potrzebujecie drewna do budowy, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://skladydrzewne.pl/oferta/plyty-m ... plyty-osb/. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na profesjonalne i sprawdzone rozwiązania, jeśli chodzi właśnie o drewno.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Drewno w nowoczesnej odsłonie

Post autor: kasiakowa06 »

Stefania_63 pisze: ↑06 sie 2021, 21:56 Hejka wszystkim. Powiedzcie mi, czy podobają się wam meblejanas.eu/category/filtr/design/]designerskie meble z drewna? Zawsze drewniane wyposażenie kojarzyło mi się z klasycznym wystrojem, ale obecnie do mebli wykonanych z tego materiału dodaje się różne dekory i tym podobne ozdoby. Wszystko po to, żeby nadać im oryginalnego wyglądu i zupełnie innego charakteru. Ja jestem na tak, a wy?
Bardzo fajne. Generalnie drewno dodaje eko smaczku :) Polecam tego typu konstrukcje od https://konsbud.com/blog-eksperta/niezastapiony-cedr

Obrazek
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: Drewno w nowoczesnej odsłonie

Post autor: Sally McKenna »

Aby odnowić, odświeżyć i poprawić wygląd konkretnych elementów drewnianych, polecam produkty Impra Koopmans, z których sama niedawno korzystałam. Dzięki nim można uzyskać naprawdę dobre efekty, a przy tym korzystanie z nich jest niezwykle proste i intuicyjne.

certyfikat iso 27001
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Drewno w nowoczesnej odsłonie

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli chcecie się dobrze przygotować do budowy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://skladydrzewne.pl/oferta/drewno- ... /kantowki/.
Jest u nas bardzo duży wybór co do produktów na tej stronie te wyroby które są w pełnie wyrobem drewnianym. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie i upiększy swój dom czy ogród nowymi meblami czy tarasami z naszych wyrobów. Wydaje mi się, że naprawdę warto odwiedzić nasza stronę. A przede wszystkim należy stawiać na praktyczne i solidne rozwiązania.
Jestem ciekaw waszej opinii i czekam na zdjęcia waszych ogrodów i pokoi.
Patryśka

Re: Drewno w nowoczesnej odsłonie

Post autor: Patryśka »

Obydwoje z mężem kochamy drewno. Dodatkowo jestem miłośniczą starych mebli. Czasem dostaję coś łądnego od znajomych czy kupuję gdzieś na targu staroci. Raz nawet mąż przyniósł małą drewnianą toaletkę ze śmietnika. Co prawda dużo z tym roboty, ale efekt końcowy zawsze jest wspaniały. Mamy w domu jedno pomieszczenie przeznaczone na nasza pracownię. Przy takich pracach bardzo dobrze sprawdza się Vidaron. Już mamy go przetestowanego i sprawdzonego od lat. Super jest lakierobejca. Idealne do malowania, dostępna w wielu kolorach. Efekty pracy zawsze są ekstra
ODPOWIEDZ