Brama do garażu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2022, 12:58

Brama do garażu

Post autor: Michał »

Witajcie! Planujemy z żoną remont ogrodzenia, bierzemy pod uwagę kilka rozwiązań, ale nie o to tutaj konkretnie chcę dopytać, tylko o polecanego przez Was producenta siłowników do bram automatycznych. Jesteście w stanie mi kogoś takiego polecić? Dodam, że chodzi o napędy do bram przesuwnych, bo w naszej bramie ten będzie najlepszym rozwiązaniem, najwygodniejszym.
Timi

Re: Brama do garażu

Post autor: Timi »

Bardzo dobra decyzja, automatyczne otwieranie bramy to ogromny komfort. Oczywiście pod warunkiem, że prawidłowo dobierze sie siłowniki i będą one faktycznie dobrej firmy, będą działaś sprawnie, płynnie, bez zacinania się. My u siebie w garażu mamy bramę segmentową i do nie dobraliśmy siłowniki Botticelli firmy BFT. Mają bardzo szerokie zastosowanie nadają się praktycznie do każdej instalacji i każdej wysokości bramy bo jest szeroki dostęp do szyn o różnych długościach. Bardzo wygodne w użytkowaniu, brama otwiera się szybko i płynnie.
ODPOWIEDZ