Szukam dobrych skórek

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Opoloros

Szukam dobrych skórek

Post autor: Opoloros »

Dzień dobry, przyjaciele! Naprawdę chciałbym znaleźć sobie dobre skórki, które mógłbym kupić. Istnieje wiele opcji do kupienia w Internecie, szukałem bardzo wielu stron internetowych, ale nie mogłem znaleźć czegoś, co mogłoby mi się spodobać. Czy możesz polecić mi coś naprawdę interesującego? Będę bardzo wdzięczny, jeśli możesz dać mi więcej opcji. Będę bardzo wdzięczny, jeśli możesz mi jakoś pomóc. Bo ja nic nie mogę znaleźć i nie wiem co mam robić, a dobre skórki bardzo mi się podobają.
Krabik

Re: Szukam dobrych skórek

Post autor: Krabik »

Szczerze mówiąc, nie rozumiem, jak to jest... Jak tak!? Dlaczego nie udało Ci się znaleźć niczego interesującego? Wydaje mi się, że po prostu bardzo źle szukałeś, więc nic nie mogłeś znaleźć. W google istnieje wiele interesujących opcji, wśród których można znaleźć przyzwoite Skórki. Dlaczego nie udało Ci się znaleźć - nie mam pojęcia... Spróbuj wyszukać lepiej, w google nie ma ani jednego, ani dwóch zapytań. Wszystkiego dobrego w Twoich poszukiwaniach, jestem pewien, że możesz znaleźć coś interesującego dla siebie.
Lamana

Re: Szukam dobrych skórek

Post autor: Lamana »

Ostatnio coraz częściej widzę ludzi, którzy próbują znaleźć sobie jakieś skórki do różnych gier. Nie rozumiem, jaki jest problem z ich znalezieniem bez uciekania się do tych pytań na różnych forach? Dziś istnieje ogromna liczba miejsc, w których można je znaleźć. Osobiście, kiedy szukałem dobrych skórek, udało mi się znaleźć stronę https://dmarket.com/pl/ingame-items/item-list/tf2-skins , na której udało mi się znaleźć fajną skórkę. Mam pytanie. Dlaczego nie możesz tego zrobić ? W czym problem?*
ODPOWIEDZ