Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Post autor: WolciaK »

Hej :)
Chciałabym Was zapytać na jaki serwis warto postawić jeśli chodzi o naprawę skrzyni automatycznej w aucie? Jestem z Warszawy i szukałabym w tych okolicach odpowiedniego miejsca.
Bardzo dziękuję za każdą Waszą wskazówkę!
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Post autor: MilenaD43 »

A czy słyszałaś może u Auto Józefów? Jeżeli nie to śmiało mogę polecić Ci abyś ich sprawdziła, ponieważ zajmują się wyłącznie automatycznymi skrzyniami od lat, mają w tym ogromne doświadczenie i mnóstwo zrealizowanych regeneracji. Do tego po jej wykonaniu dają na piśmie nawet roczną gwarancję na całą skrzynię bez limitu kilometrów.
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Post autor: PaulinaaMM32 »

To prawda Auto Józefów to świetny serwis, który jest bardzo dobrze obeznany nawet w najnowszych automatach i też fajnie, że prowadzą forum to można rzeczywiście się jeszcze trochę dowiedzieć o rodzaju usterki jak mógł się nam przydarzyć. Jak nie oni to chyba nikt Ci dobrze tego nie zrobi, ja dwukrotnie byłem zadowolony z ich pracy.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Post autor: Dominiczka »

Ja nie słyszałam, ale chętnie sobie na przyszłość zapiszę, bo nigdy nie wiadomo kiedy mi się przyda (a auto też mam w automacie).
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Post autor: Oliwka009 »

Podzielam opinię, że jednymi z najlepszych specjalistów od automatycznych skrzyni biegów w Warszawie to według mnie Auto Józefów. Radzą sobie dosłownie ze wszystkimi problemami zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, wózkach widłowych, dźwigach itp. Nam w przypadku pojazdów firmowych robili skrzynie automatyczne akurat w dwóch dostawczakach i jednym wózku widłowym. Jeżeli coś się tylko dzieje niepokojącego przy przejściu na wyższe biegi czy szarpanie to od razu dzwonię do Auto Józefów. Działają przede wszystkim sprawnie, dokładnie i uczciwie, także można na nich liczyć nawet w trudnych sytuacjach.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Post autor: WolciaK »

Zgadzam się i wolę omijać ASO ponieważ przede wszystkim jest bardzo drogo i moje auto też nie należy do najnowszych modeli. Jednak zdecyduję się Auto Józefów i zobaczymy co wyjdzie na diagnozie, mam nadzieję że uda mi się już u nich zamknąć ten problem w dobrej cenie i gwarancji.
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Naprawa automatycznej skrzyni w aucie - Warszawa

Post autor: Oliwka009 »

No to w takim razie mamy nadzieję, że będą w stanie skutecznie Ci pomóc i jak pojawią się jakieś pytania to może coś pomożemy, natomiast też czekamy na twoją opinię odnośnie współpracy z nimi.
ODPOWIEDZ