Kogo polecicie do wykonania strony internetowej?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Radosław

Kogo polecicie do wykonania strony internetowej?

Post autor: Radosław »

Witajcie, szukam profesjonalnej Agencji najlepiej z Warszawy, która wykona dla mnie stronę internetową według mojego projektu graficznego. Wiem, że teraz coraz więcej firm tworzy strony na szablonach a mnie interesują wyłącznie profesjonalne strony internetowe. Myślę, że strona mogłaby być wykonana w WordPressie. Znalazłem ofertę tworzenie stron internetowych agencji aw projekt. Powiem szczerze jestem wstępnie zdecydowany. Ale nadal otwarty na propozycje.
Sobek

Re: Kogo polecicie do wykonania strony internetowej?

Post autor: Sobek »

Nie znam tej firmy, ale po obejrzeniu ich realizacji ich wydaję mi się , że ich oferta jest uczciwa. Spójrz jeszcze na tego wykonawcę https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-walbrzych/ Myślę, że Ci się spodoba ponieważ tworzy strony od podstaw a nie na gotowych szablonach jak niektóre agencje. A jeśli chodzi o system zarządzania treścią to strony działają na WordPressie, co oznacza, że będziesz mógł samodzielnie dokonywać wszelkich zmian na stronie.
ODPOWIEDZ