Jakie auto wybrać - Rzeszów

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: WolciaK »

Hej!
Chciałabym się Was poradzić na jakie auto warto postawić, jeśli zależy mi głównie na jeździe po mieście? Szukam niedużego autka dla kobiety i raczej z modeli nowych bądź lekko używanych.
Macie dla mnie jakieś konkretne wskazówki (byłabym bardzo wdzięczna).
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: MilenaD43 »

Jeśli chodzi o Rzeszów to ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci, abyś sprawdziła ofertę salonu Auto Res w którym znajdziesz szeroki wybór aut nowych oraz używanych i to takich marek jak Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy Jeep. Można też liczyć na fachowe wsparcie obsługi klienta oraz odbycie jazdy próbnej i dokładne sprawdzenie auta od strony technicznej.
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: PaulinaaMM32 »

Podzielam pozytywne spostrzeżenia na temat Auto Res ponieważ współpraca z nimi to czysta przyjemność. Przede wszystkim ze względu na wysoki poziom, dobrze przygotowaną oraz rozbudowaną ofertę auto nowych i używanych oraz sprawnie przeprowadzoną realizację samego zakupu i jasnych warunków. Co do konkretnego modelu to pomyślałabym na Twoim miejscu nad Hyundai i30 bądź może coś z rodziny Fiata jak Tipo, czy 500.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 132
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: pieknyolek »

Polecam wynajmem autolawety
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: Oliwka009 »

Rzeczywiście jest to spora różnica i właśnie dlatego jeśli szukacie pewnego miejsca w którym można kupić samochód sprawdzony pod każdym względem od strony technicznej, prawnej, ale i balacharskiej to jak najbardziej Auto Res jest propozycją i salonem, który warto odwiedzić. Nie mówiąc już o bardzo rozbudowanej liście nowych modeli od Jeep, Fiat, Hyundai, czy Alfa Romeo.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: tormund91 »

Jeżeli nie umiecie zdecydować się na konkretne auto, to powinniście zwrócić szczególną uwagę na jego bezpieczeństwo. Wiecie coś na temat pudełka na klucze, które chroni auta bezkluczykowe przed złodziejami. Tutaj : http://protectedbyjames.com/pl/ możecie dowiedzieć się więcej na ten temat oraz poznać cenę takiego specjalnego pudełka James :) Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dla mnie to zupełnie nowe rozwiązanie.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 132
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie polecam skup aut rozbitych Szczecin
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: WolciaK »

Bardzo dziękuję za dotychczasowe podpowiedzi! Na pewno sprawdzę Auto Res, ale tematu nie zamykam bo może jeszcze jakieś dodatkowe podpowiedzi się tutaj znajdą. Może w końcu u nich znajdę coś odpowiedniego dla siebie i na pewno dam Wam znać jak już podejmę decyzję. Na razie tematu nie zamykam i czekam na kolejne podpowiedzi!
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 100
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: kozi44 »

ja osobiście jestem zwolennikiem aut osobowych niż terenówek. Jednak nie wszędzie samochody osobowe zdają dobrze test. Wybór suva luba samochodu terenowego jest korzystnym rozwiązaniem dla kierowców, którzy mieszkają na obszarach wiejskich lub na obrzeżach miast, które nie są jeszcze w pełni zagospodarowane, jak wygląda sprawa z polisą OC dla takich samochodów? Polecam artykuł https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-a ... Id,3091584 .
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: Oliwka009 »

W takim razie mam nadzieję, że problem już się rozwiązał i w końcu znajdziesz odpowiednie auto dla siebie. Daj nam w takim razie znać jak poszło i czy jesteś zadowolona z efektu, terminów i ceny. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: PaulinaaMM32 »

Dokładnie :) Lepiej, żebyś podzieliła się z nami dokładniejszymi informacjami co do swoich spostrzeżeń bo każda i każdy z nas będą potrzebowali porządnego serwisu na długie lata.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: mczay »

Ja wam powiem że jestem fanem aut Mini, swoje kupiłem kilka lat temu w salonie Bawaria Motors Mini w Jankach i od tamtej pory jeżdżę tylko nim. Nie pali wiele, jest mało awaryjne, drogi trzyma się fajnie. A ten dealer będzie dobrym wyborem jak szukacie gdzie kupić.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: MilenaD43 »

I jak podjęłaś już decyzję co do zakupu auta, czy jednak jeszcze nie możesz się ostatecznie zdecydować (bo rzeczywiście zakup auta nie należy do najłatwiejszych rzeczy) :)
Awatar użytkownika
Bararr
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 22:03

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: Bararr »

Tutaj masz całą listę polecanych, miejskich aut. Do tych najbardziej kobiecych z pewnością należy Fiat 500.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: WolciaK »

Tak jak pisaliście wybrałam się do Auto Res w Rzeszowie i jestem na ostatniej prostej przed zakupem Hyundaia i20 bo zaoferowali mi naprawdę dobre warunki z których nawet mój mąż jest zadowolony :)
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: audrey »

Ja z autopsji wiem, że w każdym samochodzie na naszych drogach możesz uszkodzić sobie oponę. Mnie zdarzyło się to jak to zwykle bywa w najmniej odpowiednim momencie. Pozostało mi znaleźć jakiegoś wulkanizatora w najbliższej okolicy. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/. Dzięki szybkiej interwencji mogłam ruszać w dalszą podróż.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: tidala »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej. Znajdziesz u nich Muszę przyznać, że długo szukałem konkretnych informacji na ten temat, ale w końcu trafiłem na rzetelny artykuł z informacjami. Sprawdź i sie przekonaj wystarczy klik! https://dyszkiewicz.dacia.pl/
mała

Re: Jakie auto wybrać - Rzeszów

Post autor: mała »

Tak naprawdę bez względu na to jakim poruszamy się samochodem zawsze jesteśmy narażeni na różnego rodzaju sytuacje. Mnie zdarzyła się usterka opony na tyle poważna, że nie było nawet mowy o dalszej jeździe. Zjechałam więc na pobocze i zaczęłam w sieci szukać jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego w niedalekiej odległości. Tutaj https://wulkanizator.com.pl znalazłam firmę z którą się skontaktowałam. Jak się okazało świadczą oni usługi mobilne więc podjechali i na miejscu uporali się z usterką.
ODPOWIEDZ