duży gabaryt kurierem

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

duży gabaryt kurierem

Post autor: małka »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać... Czy możecie mi kogoś polecić? Oczywiście żeby to była sprawdzona firma, bo nie chciałabym żeby towar się uszkodził. Dobrze też by było jakby kurier szybko dowoził przesyłki na miejsce
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: duży gabaryt kurierem

Post autor: tempurka »

małka pisze: ↑28 lip 2021, 14:42 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać... Czy możecie mi kogoś polecić? Oczywiście żeby to była sprawdzona firma, bo nie chciałabym żeby towar się uszkodził. Dobrze też by było jakby kurier szybko dowoził przesyłki na miejsce
W przypadku dużych gabarytów najlepiej sprawdza się kurier pall-ex . Jest to firma wyspecjalizowana w przesyłkach paletowych i oferuje konkurencyjne ceny, co przecież też jest ważne
ODPOWIEDZ