Czy kobieta ma szanśe zarabiac na forex i rynkach finansowych?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Zenna
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:53

Czy kobieta ma szanśe zarabiac na forex i rynkach finansowych?

Post autor: Zenna »

Czy kobieta ma szanśe zarabiac na forexi i rynkach finansowych?
Czy to z góry zarezerwowane dla facetów...?

Czy któraś z was tak zarabia? świat wielkiej finansjery itd?
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Czy kobieta ma szanśe zarabiac na forex i rynkach finansowych?

Post autor: konwalijka »

A czemu to miałoby być zarezerwowane dla facetów? Chyba głównym wyznacznikiem jest tu wiedza, a nie płeć.
Awatar użytkownika
Zenna
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:53

Re: Czy kobieta ma szanśe zarabiac na forex i rynkach finansowych?

Post autor: Zenna »

No tak, masz rację, teoretycznie żeby handlować na forex itp to wiedza najważniejsza,
ale tak ostatnio oglądałam na youtube różne filmy o forexie i inwestowaniu i wsżedzie widze facetów.
Kobiet jest tak mało, ze jak mnie wreszcie ten temat zainteresował i nie mogłam znaleźć zadnej babki,
to zaczęłam się zastanawiać czy to aby dobry pomysł.
Wiesz, z facetem się tak nie dogadasz jakby chcieć zadać jakies pytanie czy coś

Nawet oglądałam sobie tu http://www.prop-trading.pl/wizyta-w-biu ... a-firmowa/ jakąś relacje z jednego z biur tradingowych czy proptadingowych w Polsce, i tam też na zdjęciach prawie sami faceci, kobiety może ze dwie wypatrzyłam i też nie wiem czy się tym zajmuja czy nie.

Ale chyba za bardzo się skupiam na potrzebie pogadania z kobietą zamiast na nauce...
tak miedyz nami :D
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Czy kobieta ma szanśe zarabiac na forex i rynkach finansowych?

Post autor: miszka »

Każdy ma szansę. Trzeba tylko w pierwszej kolejności poczytać sobie na czym to wszystko polega i jak się za to zabrać. Zerknijcie sobie koniecznie na kalkulator Forex. Można bowiem zarabiać w różny sposób. Niektórzy inwestują spore pieniądze, a niektórzy niewielkie kwoty. Wszystko zależy od konkretnych możliwości finansowych.
ODPOWIEDZ