Disco polo czy polskie szlagiery – jaką muzykę wybrać na wesele?

Dzień ślubu to niezwykły i magiczny czas. I nie jest to wcale utarty slogan! Przecież to właśnie tego dnia zakochani wyznają sobie miłość i przysięgają sobie wierność i oddanie do końca swojego życia. A wszystko dzieje się w obliczu świadków – rodziny, przyjaciół, dalszych i bliższych krewnych. To piękny i niezwykle wzruszający moment – nie tylko dla Pary Młodej, ale i dla wszystkich zaproszonych gości. Kiedy już zostaną otarte wszystkie łzy wzruszenia, gdy posypie się ryż i zostaną złożone życzenia czas na… szampańską zabawę! Bo przecież ślub to okazja, którą trzeba uczcić należytą zabawą, pełną tańców do świtu, uśmiechu i fantastycznych chwil!

Muzyka disco polo jest dobra na wszystko!

Jeżeli stoisz przed zadaniem zorganizowania wesela, z pewnością zastanawiasz się co zrobić, by wszyscy doskonale się bawili. Wyzwanie jest spore, a stres jeszcze większy. Przecież trzeba pogodzić gusty kilkudziesięciu osób. Ciotka Wandzia uwielbia Czerwone Gitary, wujek Stach słucha tylko alternatywnego jazzu, przyszły teść nie chce słyszeć nic poza Mozartem, a najmłodsi kuzyni – ciężko za nimi trafić… i jak tu ich wszystkich pogodzić i nie zwariować?

Najlepszym wyjściem będzie wybór muzyki disco polo. Wydaje się Wam, że decydując się na hity disco polo, wywołacie kpiące uśmiechy na twarzach gości weselnych? Tu Was zaskoczę! Z doświadczenia wiem (a wierzcie mi, że miałam okazję być na niejednym weselu), że przy melodiach disco polo doskonale będzie bawić się każdy z biesiadników – niezależnie jakiej muzyki słuchają na co dzień. Jak już wspomniałam, ślub to magiczny dzień, w którym nawet najbardziej zagorzały miłośnik muzyki klasycznej będzie tańczył do rana przy hitach disco polo!

Na żywo czy z playlisty?

Skoro mamy już za sobą wybór gatunku muzycznego, czas podjąć kolejną decyzję. Czy muzyka ma być grana na żywo, czy będą odtwarzane nagrania z płyty? Zarówno jedna, jak i druga opcja ma wiele zalet i wad. Jeżeli stworzysz własną składankę przebojów, masz pewność, że w głośnikach zabrzmi dokładnie taka muzyka, jaką lubisz. Jest to też opcja najbardziej budżetowa. Niestety ma też swoje wady – ktoś będzie musiał cały czas koordynować i nadzorować odtwarzacz, a co za tym idzie odrywać się od zabawy.

Pod tym względem z pewnością lepszy będzie wybór zespołu lub profesjonalnego DJ-a. Żeby mieć pewność, że wybrani muzycy będą solidni i utalentowani, zapytajcie o opinię znajomych i zdecydujcie się na sprawdzony zespół. Wtedy zabawa z pewnością się uda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *